Fitch نقل از هنگ کنگ افزایش نزدیکی به چین به عنوان یک دلیل برای کاهش رتبه

یک زن با پوشیدن ماسک محافظ در هنگ کنگ است.

آنتونی کوان l گتی ایماژ

هنگ کنگ افزایش ارتباط به سرزمین اصلی چین یک دلیل جمع و جور کردن خود را رتبه بندی اعتباری توسط رتبه Fitch در.

اعتبار آژانس در روز دوشنبه کاهش هنگ کنگ رتبه حاکمیت از AA به AA – با چشم انداز با ثبات. این حرکت بود Fitch دوم جمع و جور کردن این شهر امتیاز در کمتر از یک سال و مکان های هنگ کنگ فقط یک درجه بالاتر از سرزمین اصلی چین یک امتیاز با یک چشم انداز با ثبات.

ارتباطات بین هنگ کنگ و سرزمین اصلی چین “از لحاظ اقتصادی و مالی و از یک دیدگاه سیاسی را ادامه داد و به تدریج افزایش بیش از زمان” اشاره کرد اندرو Fennell, مدیر ارشد, آسیا-اقیانوسیه حکمرانان در رتبه Fitch در.

“به عنوان یک اعتبار آژانس در فکر کردن در مورد که در آن هنگ کنگ باید از نشستن در رتبه نسبت به سرزمین اصلی چین و ما فکر کردیم که تدریجی ادغام به معنی رتبه بندی باید به هم نزدیک گفت:” CNBC “سرمایه اتصال” در روز چهارشنبه.

“در حال حاضر این رتبه بندی فقط یک درجه از هم جدا و من فکر می کنم که حس می کند … چون هنگ کنگ هنوز هم برخی از نهادی تفاوت که از سرزمین اصلی چین و به ویژه در آنچه که ما فکر می کنم مربوط است که آن را همچنان به حفظ یک باز سرمایه حساب خود پول آن را به طور مستقل مدیریت مالی خود را و حساب خارجی,” او اضافه شده است.

هنگ کنگ دولت در بیانیه ای گفت: در روز دوشنبه که از آن نا امید شده بود با Fitch تصمیم به جمع و جور کردن خود را رتبه بندی اعتباری.

“این تصمیم نشان دهنده نامتناسب تاکید بر غالب اجتماعی و مسائل سیاسی بدون شناخت با توجه به اصول زیر بنای اقتصاد محلی و بازار مالی. این دیدگاه که در هنگ کنگ رو به افزایش اقتصادی و مالی روابط با سرزمین اصلی است که اعتبار منفی نیز ungrounded” بیانیه بخوانید.

هنگ کنگ سقوط می تواند به عمیق تر شدن رکود اقتصادی

از لحاظ اقتصادی هنگ کنگ شد و در سه ماهه “نقطه شروع” قبل از ضربه از ادامه بیماری همه گیر کوروناویروس گفت: Fennell.

مالی آسیا hub اقتصاد شد و در حال حاضر در رکود اقتصادی سال گذشته پس از اعتراضات گسترده برانگیخت با تغییرات پیشنهادی به یک قانون است که باید اجازه استرداد به سرزمین اصلی چین است. کسانی که تظاهرات کشیده در ماه و بعد بدل به گسترده تر در تظاهرات ضد دولتی که گاهی اوقات خشونت تبدیل شد که به شدت آسیب دیده این شهر تصویر و کسب و کار.

… این دومین عمده شوک اقتصادی که دلار هنگ کنگ است تجربه فقط در یک ماده از 12 ماه گذشته.

اندرو Fennell

ارشد مدیر آسیا و اقیانوس آرام حکمرانان در رتبه Fitch

ماه های طولانی unrests بودند پشت در اوایل تنزل رتبه در هنگ کنگ رتبه بندی مستقل توسط هر دو فیچ و مودی.

برای سال 2020 فیچ پیش بینی هنگ کنگ اقتصاد به کوچک شدن 5 درصد.

“این مهم است به یاد داشته باشید که Covid-19 همه گیر است تحمیل شوک های اقتصادی و راهپیمایی در سراسر جهان گفت:” Fennell.

“با این حال, هنگ کنگ یک بیت از یک نقطه شروع متفاوت به دلیل ناآرامی های اجتماعی است که آن را با تجربه سال گذشته و پس از این دومین عمده شوک اقتصادی که دلار هنگ کنگ است تجربه فقط در یک ماده از 12 ماه گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>