آتش سوزی در نزدیکی پاریس’ Gare de Lyon, ایستگاه راه آهن, نیروهای تخلیه

Gare de Lyon آتش در پاریس

منبع: Simon De Mytt

یک آتش سوزی بزرگ را شکست جمعه در جنوب شرقی پاریس در نزدیکی Gare de Lyon ایستگاه قطار.

پاریس پلیس گفت: ایستگاه تخلیه و به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از این منطقه اجازه می دهد تا برای خدمات اضطراری به دخالت. محققان نداد و علل آن, آتش, اما بعد از توییتی که فروغ بود و تحت کنترل است. آنها گفتند که نجات مداخله شد و هنوز هم در حال پیشرفت است.

یک شاهد را دیدم ابرهای عظیم از دود سیاه مواج بیش ایستگاه و چندین کامیون های آتش نشانی در منطقه بودند با توجه به انتخاب.

BFM تلویزیونی گزارش داد که آتش سوزی شروع شد و در حاشیه یک کنسرت توسط کنگو خواننده Fally Ipupa در منطقه با توجه به انتخاب. این کنسرت برنامه ریزی شده بود را بعد از ظهر جمعه در Accorhotels عرصه است.

پاریس پلیس توییتی که مردم برگزاری نمایشگاه “غیر قابل قبول خشونت” در حالی که هجوم ممنوعیت معترض در نزدیکی این کنسرت. در یک جداگانه پرینت پلیس تظاهرکنندگان را محکوم کرد و برای نگه داشتن آتش نشانان از دسترسی به این منطقه است. توییت شامل یک ویدیو نشان دادن تماشاگران برخورد با آتش.

بازدید کنندگان نیز در این شهرستان برای هفته مد پاریس.

Gare de Lyon خدمت قطار پس از رسیدن از مرکزی و جنوب شرقی فرانسه و همچنین سوئیس و ایتالیا و اسپانیا. ایستگاه نیز شناخته شده برای آن رستوران Le قطار جایگزین ارزشیابی دوزبانه یکی از, پاریس,’ معروف ترین eateries با توجه به پاریس کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر.

در ماه آوریل گذشته یک حریق تقریبا نابود کلیسای جامع نوتردام. کارشناسان در حال کار در شرایط خطرناک برای بازگرداندن کلیسای جامع در یک پروژه نیست که انتظار ها به پایان رسید تا 2024.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>