تصمیم نهایی انتظار می رود در Huawei دخالت در انگلستان 5G شبکه

انگلیسی انتظار می رود که دولت جدید و تصمیم نهایی در آینده 5G شبکه امروز بیشتر محدود کردن دخالت های چینی مخابراتی شرکت Huawei.

بوریس جانسون صندلی خواهد نشست شورای امنیت ملی قبل از وزیر فرهنگ الیور Dowden باعث می شود بیانیه ای به مجلس است.

اصلی تصمیم گیری ساخته شده در ژانویهمحدود هواوی را از بازار سهم به 35 درصد اما اجازه شرکت چینی به باقی می ماند یک بخشی از غیر عناصر اصلی این شبکه است.

A person poses holding a mobile telephone the camera showing a sign advertising 5G mobile telecommunication in a shop in London on January 28, 2020. - Prime Minister Boris Johnson is expected to announce a strategic decision on Jnauary 28, 2020 on the participation of the controversial Chinese company Huawei in the UK's 5G network, at the risk of angering his US allies a few days before Brexit. (Photo by Justin TALLIS / AFP) (Photo by JUSTIN TALLIS/AFP via Getty Images)
تصویر: Huawei در ابتدا اجازه محدود سهام در شبکه

اطلاعاتی و سایبری مقامات امنیتی بودند اعتماد به نفس آنها می تواند به کاهش خطر مطرح شده توسط هواوی است که منتقدان استدلال می کنند که نزدیک به دولت چین و در نتیجه مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی است.

اما جدید تحریم های آمریکا مانع Huawei از استفاده از اعتماد آمریکایی فناوری در تراشهدر نتیجه یک بررسی انجام شده توسط UK National Cyber Security Centre.

آن را ترک کرده است انگلستان در یک موقعیت دشوار است: در ماه ژانویه NCSC قاطعانه بود انگلستان مورد نیاز چند 5G ارائه دهندگان برای ثبات (نوکیا و اریکسون بودن دو نفر دیگر) اما در حال حاضر آن است که قادر به بررسی ایمنی Huawei تکنولوژی و یک U-نوبه خود می تواند به اثبات گران و در نتیجه تاخیر به اجرای از 5G.

شدید لابی های صورت گرفته در روزهای اخیر با ارتباطات داخلی شرکت مانند BT, هشدار خاموشی اگر آنها مجبور به نوار Huawei فن آوری بیش از حد به سرعت.

بیشتر از چین

محافظه کار backbench با این حال نمایندگان مجلس را تهدید به رای دادن در برابر قانون اگر هواوی نیست اخراج به اندازه کافی سریع.

بیشترین فشار هر چند از کاخ سفید است که در حال حاضر ممنوع Huawei از شبکه ما.

Former head of MI6 Sir Richard Dearlove said that there was a 'close linkage' between Huawei and Chinese military capability
‘ارتباط نزدیک بین هواوی و نظامی چینی

رئیس جمهور تهمت و مشاوران هشدار داده اند که هوش های بین دو کشور می تواند در تهدید اگر انگلستان اقدام با Huawei.

بوریس جانسون اصلی تصمیم گیری در ماه ژانویه بود گفت: به سمت چپ رئیس جمهور ایالات متحده “apoplectic”.

در مخالفت چین سفیر ایران در بریتانیا صادر شده است آشکاری تهدید به انگلستان اگر از آن طرف ما با هشدار در هفته گذشته که بریتانیا شهرت خواهد بود آسیب دیده است.

“زمانی که شما خلاص شدن از شر Huawei آن را می فرستد یک پیام اشتباه است. شما تنبیه کردن تصویر خود را به عنوان یک کشور است که می تواند رفتار سیاست مستقل. به این معنی که شما تسلیم فشار خارجی و شما نمی تواند خود را مستقل سیاست خارجی است.”

بریتانیا و موقعیت نسبت به چین بیشتر به طور کلی سخت در طول ماه های اخیر, در ابتدا به عنوان یک نتیجه از چین اداره COVID-19 همه گیر و اخیرا پس از عبور از یک امنیت ملی قانون در هنگ کنگکه دولت بریتانیا در نظر غیر قانونی است.

پس دومی خیابان داونینگ در پاسخ ارائه شده به سه میلیون دلار هنگ Kongers یک مسیر به شهروندی از طریق اقامت ویزا.

:: گوش دادن به Sophy ریج روز یکشنبه در اپل پادکست, گوگل, پادکست, Spotify در Spreaker

مداوم یکپارچه بررسی از امنیت و سیاست خارجی با چالش های است که به احتمال زیاد به تمرکز بر تهدید از چین بیش از دهه های آینده.

تغییر حقایق اطراف Huawei امنیتی داده است دولت یک فرصت را به یک خط سخت تر نسبت به پکن – چین و بریتانیا روابط تیره و تار است.

Man arrested during protest in Hong Kong
چین enacts دشوار هنگ کنگ, قانون تامین

بسیار است که در بریتانیا تصمیم به دلیل بالا توجه دیگر کشورهای اروپایی برگزاری انگلستان سازمان های اطلاعاتی. هر دو ایالات متحده آمریکا و چین بر این باورند که بریتانیا رویکرد را تحت تاثیر قرار آنچه که دیگران تصمیم به انجام.

تا کنون کشورهای پنج چشم هوش همکاری ایالات متحده و استرالیا را ممنوع Huawei کانادا و نیوزیلند با توجه به موقعیت خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>