‘گه خونین کسب و کار:’ شکارچیان کشتن حیوانات بیشتر به عنوان coronavirus له گردشگری به آفریقا

یتیم کرگدن ها دیده می شود در میان گسترش این بیماری کروناویروس (COVID-19) در یک پناهگاه برای کرگدن یتیم توسط شکار در Mookgopong Limpopo province, آفریقای جنوبی, مارس 17 سال 2020 است.

Siphiwe Sibeko | ایسنا

رایان تیت قرار است در آفریقای جنوبی در حال حاضر کمک به مبارزه با شکارچیان که هک شاخ کردن کرگدن و کشتن فیل برای عاج tusks.

اما از آنجا که کشور اعلام کرد ملی مستند در ماه مارس به سرعت گسترش coronavirus تیت گیر در ایالات متحده او را به عضویت تیم خود در آفریقای جنوبی بیابان و نه می تواند او را ملاقات خصوصی با اهدا کنندگان در ایالات متحده آمریکا برای ضد شکار غیر انتفاعی است که شاهد کمک های مالی ،

“این یک احساس درماندگی گفت:” تیت 35 ساله سابق دریایی آمریکا و بنیانگذار VetPaw یک گروه نظامی آمریکایی از جانبازان مبارزه با شکارچیان در یک کنترل از راه دور خصوصی ذخیره در دور دست در شمال آفریقای جنوبی.

“شکار غیر قانونی را متوقف نمی کند فقط به دلیل وجود یک ویروس — اگر هر چیزی آن میدارد تا” او گفت:.

اگر چه شکار غیر معمول نیست در آفریقا همیشه از coronavirus متوقف سفر به قاره, شکارچیان تجاوز در زمین آنها به طور معمول نمی دیدن و کشته کرگدن در گردشگری نقاط داغ در حال حاضر عاری از بازدید کنندگان و صفری ،

در بوتسوانا حداقل شش کرگدن شده است آب پس از ویروس تعطیل گردشگری وجود دارد. بوتسوانا نیروهای امنیتی در مارس به ضرب گلوله کشته و پنج مشکوک شکارچیان در دو حوادث مختلف. در شمال غربی آفریقای جنوبی, حداقل نه کرگدن کشته شده اند و از آنجا که ویروس مستند. همه شکار غیر قانونی صورت گرفت در چه قبلا گردشگری مناطق است که امن برای حیوانات به پرسه زدن.

“این یک فاجعه خونین. آن را مطلق بحران” نقشه ایوس بنیانگذار حفاظت از کرگدن بوتسوانا, یک سازمان غیر انتفاعی گفت: از شکار غیر قانونی در سراسر این قاره است.

فایل عکس از جمجمه سفید کرگدن و تله های که باید از نو آنها را ایستاده به عنوان یک استارک یادآور نبرد مداوم در آفریقای جنوبی برای محافظت از این با شکوه غول مهربان بوش آفریقایی است.

ایلن گادفری | گتی ایماژ

هنوز هم وجود دارد رنجرز در آفریقا ذخایر اما از دست دادن وسایل نقلیه توریستی در پارک های ارائه شکارچیان یک مزیت قابل توجه است.

“شکارچیان شده اند جسارت به این دلیل که زمین بازی را به نفع خود و آنها نمی خواهد که به عنوان بسیاری از مشکلات در حال حرکت در اطراف” گفت: ایوس که زندگی در دلتای اوکاوانگو در شمال بوتسوانا برای چهار دهه است اما در حال حاضر رشته در کارولینای جنوبی با توجه به محدودیت های مسافرتی.

بسیار سازمان یافته غیر قانونی شکار غیر قانونی تهدید به سیاه و سفید کرگدن فیل و دیگر حیات وحش آفریقا به انقراض در دهه های بعدی. سیاه و سفید کرگدن جمعیت کاهش یافت 97.6% از سال 1960 و جمعیت شیر پایین است 43 درصد در 21 سال گذشته با توجه به صندوق جهانی حیات وحش. حداقل 35,000 فیل آفریقایی کشته شده در هر سال و تقریبا تنها 1000 گوریل های کوهستانی و 2000 Grevy را اجاره باقی می ماند در این قاره.

“آنها حرفه ای و ماهر در حال اجرا با شاخ کرگدن در دقیقه و dodging نیروهای امنیتی. آنها کارشناسی ارشد در صورت تشخیص,” او گفت:. “آن گه خونین کسب و کار.”

فایل عکس از یک پارچه پوشش چشم tranquilised کرگدن توسط رنجرز به نگه داشتن حیوان آرام در طول یک مقیاس بزرگ مبارزه با شکار غیر قانونی راه اندازی در پارک ملی کروگر در آفریقای جنوبی.

گالو تصاویر | گتی ایماژ

پس بوتسوانا رونق صنعت گردشگری به دلیل سقوط از ویروس مستند ایوس دیده است یک حدیثی افزایش کرگدن و گوشت بوش حوادث شکار غیر قانونی. شرکت خود را در حال اجرا از پول نقد به عنوان کمک های خشک میان جهانی مستند که ممکن است منجر به کاهش گشت به عنوان یک نتیجه.

“ما از دست داده و صدها نفر از مجموعه از چشم و گوش در دلتا” ایوس گفت. “من مطمئن هستم که شکارچیان این را می دانند — آنها تماشای این اردوگاه ها از نزدیک و دیدن فعالیت های گردشگری.”

آفریقا $39.2 میلیارد دلار در صنعت گردشگری نیز حیاتی در بودجه حفاظت از حیات وحش تلاش در سراسر این قاره است.

آفریقا دریافت 62.5 میلیون بازدید کننده که منجر به 9.1 میلیون شغل مستقیم در سفر و گردشگری در سال 2015 با توجه به برآورد از بانک توسعه آفریقا.

بودجه از منابع مانند پارک ملی هزینه و صفری سواری حیاتی برای حفاظت از حیات وحش در آفریقا است.

اما در حال حاضر افراد مشغول به کار در صنعت گردشگری در حال گذاشته شدن به دلیل همه گیر و پارک های ملی است که ارائه حیات وحش یک مکان امن از شکارچیان در حال از دست دادن درآمد. هر سه پارک ملی در رواندا را به طور موقت بسته همراه با پارک ملی ویرونگا در جمهوری دموکراتیک کنگو و پارک ملی کروگر در آفریقای جنوبی.

“بسیاری از مردم در حال مبارزه در آفریقا تعداد زیادی از ذخایر خصوصی است که باید کمک به صرفه جویی در چند گونه از جمله کرگدن” گفت: تیت. “در حال حاضر آنها لازم نیست که اکوتوریسم آنها بستگی دارد آن را رفته است. وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از آسیب انجام می شود از این.”

نیز وجود دارد یک نگرانی عمده است که به عنوان coronavirus مضرات آفریقایی و اقتصاد به شدت افزایش بیکاری در سطح مردم تبدیل خواهد شد از جان گذشته برای جریان درآمد و به دنبال شکار غیر قانونی به منظور ایجاد یک زندگی.

رنجرز از ترکیب تیم ملی فوتبال سگ جستجو در یک موتور سیکلت تاکسی برای pangolin مقیاس و یا شکار و مهمات در Dzanga-Sangha پارک در Bayanga, در مارس 14 سال 2020 است. 4 گونه از pangolins در حال حاضر در جمهوری آفریقای مرکزی و حفاظت شده توسط قانون پس از 2019.

فلورنت Vergnes | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

آفریقا گزارش شده 43% پرش در coronavirus موارد در طول هفته گذشته با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. سازمان بهداشت جهانی هشدار داده است که این قاره از 1.3 میلیارد نفر می تواند تبدیل به آینده کانون شیوع بالقوه هل دادن 30 میلیون نفر به فقر است.

اياد انتظار می رود که علاوه بر حرفه ای شکارچیان, کشتار حیوانات بیشتر کشورهای سراسر آفریقا را تجربه عظیم افزایش بوش گوشت شکار غیر قانونی توسط مردم به طور متوسط پس از آن را ارزان تر به کشتن حیوانات برای گوشت نسبت به خرید آن.

“چرا مجرمان مرتکب اعمال جرم است ؟ آنها آن را انجام دهد چرا که آنها از جان گذشته و آن را سریع و آسان به معنی پول” رایان گفت. “شکار غیر قانونی متفاوت است. وجود دارد بسیاری از مردم از جان گذشته در خارج وجود دارد به دلیل ویروس و [شکار] را کاملا انتخاب کنید تا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>