پانزده جوانان بازداشت چند افسر پلیس زن ‘پانچ در سر’

پانزده نفر دستگیر شده اند در ساسکس بعد از یک گروه بزرگی از جوانان “مهاجم شد به سمت پلیس” منجر به یک افسر زن در حال مشت در سر.

افسران نامیده می شدند به شرهم مرکز شهر در 10: 30 ب. ظ روز شنبه گزارش از یک مرد vandalising یک ماشین در بالا شرهم جاده Sussex, پلیس گفت:.

اما زمانی که آنها سعی در دستگیری او را یک “گروه بزرگی از جوانان فرود در منطقه تبدیل شد و تهاجمی نسبت به افسران” نیروی اضافه شده است.

بیشتر افسران درهم به صحنه و مظنون اصلی دستگیر شد در شرهم ساحل سبز.

فیلم به دست آمده توسط برایتون آرگوس نشان داد که چندین موتر پولیس در شهر به دنبال اختلال در شب گذشته.

بازداشت شد و به صورت یک رشته از جرائم از جمله آزار اضطراری کارگر و خشونت اختلال است.

همه باقی می ماند در زندان با 13 نفر آنها در سن بین 14 و 17.

بیشتر از غرب ساسکس

رئیس بازرس نیک بومن می گوید: خشونت نشان داده شده به سمت پلیس بود “کاملا غیر قابل قبول” است و جذاب برای شاهدان به جلو آمده.

او گفت: “خوشبختانه ما افسران رنج می برند نیست هر آسیب های جدی در این حادثه اما ما نمی خواهد تحمل حملات مانند این در اورژانس کارگران است.

“همه از جمله پدر و مادر و سرپرستان مسئولیت برای اطمینان از کودکان و افراد جوان به دنبال دستورالعمل های کنونی برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

“ما مشتاق به شنیدن از کسی که شاهد این حادثه به ویژه هر کسی که ممکن است هر فیلم بر روی تلفن همراه خود را,” او اضافه شده است.

پراکندگی سفارش صادر شده برای شرهم مرکز شهر تا نیمه شب روز دوشنبه در تلاش برای جلوگیری از گروه زیادی از افراد جوان از تجمع در این منطقه است.

هر کسی با هر گونه اطلاعات می توانید با پلیس تماس آنلاین و یا از طریق تماس 101 به نقل از سریال 1690 از 11/07.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>