فیات کرایسلر به طور موقت کاهش پرداخت 20 درصد برای حقوق و مزایای کارگران در میان coronavirus همه گیر

فیات کرایسلر اتوموبیل (FCA) مدیر عامل مایک مانلی

ماسیمو Pinca | ایسنا

فیات کرایسلر را به طور موقت به تاخیر حقوق خود و کارگران یقه سفید 20 درصد برای سه ماه آینده به عنوان خودروساز تلاش برای صرفه جویی در پول نقد برای آب و هوا coronavirus بحران است.

کاهش پرداخت بر اساس یک شنبه نامه ای از مدیر عامل شرکت مایک مانلی به دست آمده توسط CNBC آغاز خواهد شد و یکشنبه. مانلی نیز 50 درصد کاهش در حقوق و دستمزد خود و اعضای گروه شورای اجرایی (GEC) این شرکت بالاترین اجرایی تصمیم گیری بدن خواهد همه را 30% کاهش حقوق و دستمزد با توجه به نامه.

“حفاظت از سلامت مالی شرکت است که همه مسئولیت ها و به طور طبیعی شروع می شود با خودم و رهبری FCA,” مانلی نوشت: با استناد به کاهش “برای جلوگیری از اخراج از هر دائمی کارکنان.”

فیات کرایسلر رئیس جان Elkann و بقیه خودروساز هیئت مدیره نیز به اتفاق آرا توافق کردند که به چشم پوشیدن از خود باقی مانده 2020 جبران مانلی گفت.

این کاهش حقوق و دستمزد برای کارگران یقه سفید در حال انتظار برای بازپرداخت شود نه بعد از 15 مارس. انتظار می رود آنها را به تاثیر, ترین خودروساز حقوق و مزایای نیروی کار در سطح جهان است.

حقوق deferments و کاهش در خط با اقدامات صورت گرفته توسط فیات کرایسلر را در تالار گفتمان رقیب جنرال موتورز و فورد موتور. جنرال موتورز هفته گذشته اعلام کرد معوق پرداخت 20 درصد برای همه کارگران یقه سفید در حالی که فورد گفت: این خودروساز بالای 300 مدیران خواهد تسلیم 20% به 50% از حقوق خود را برای حداقل پنج سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>