فیات کرایسلر زنده ‘روز موش خرمای کوهی امریکا’ Super Bowl ad با بیل موری برای coronavirus ویدئوها

فیات کرایسلر است که بازآفرینی 1993 فیلم “روز موش خرمای کوهی امریکا” با بیل موری برای تبلیغ Super Bowl برای جیپ گلادیاتور وانت.

فیات کرایسلر

فیات کرایسلر است که احیای آن “روز موش خرمای کوهی امریکا” سوپر باول آگهی های بازیگر بیل موری به عنوان بخشی از یک سری از فیلم های رسانه های اجتماعی خود را برای مارک ها و coronavirus بیماری همه گیر.

نور دل لکه های جیپ نام تجاری ویژگی های تحسین بازیگر بیدار شدن از خواب به همان روز و بیش مانند او در سال 1993 فیلم — چیزی است که بسیاری از آنها احساس مانند آنها انجام شده است در طول بیماری همه گیر. اما به جای موری شرکت در فعالیت های مختلف مانند در Super Bowl ad, فیلم تشویق مردم به ماندن در داخل با هشتگ #StayOffTheRoad یک نام تجاری را به خارج از جاده شهرت.

“ما درک می کنیم که هر روز شروع به احساس می کنید همان می گوید:” یک آگهی با عنوان “همان روز است.” “خانه بمانند. سالم ماندن. هنگامی که این است که در طول مسیرهای پیاده روی خواهد بود و انتظار.”

فیات کرایسلر افسر ارشد بازاریابی Olivier فرانسوا گفت: موری مجاز خودروساز به استفاده از فیلم هایی از سوپر باول آگهی رایگان.

“او سخاوتمندانه و طرفدار بونو در آغوش این ایده. او شگفت انگیز بوده است,” فرانسوا گفت CNBC. “نه تنها او خوب با آن او به طور فعال شرکت در خلاق” از جمله ایده ها به صورت دو از سه ads.

ویدئوها برای خودروساز مارک آغاز شد که اوایل این هفته منتشر شد و ادامه خواهد داد تا طی هفته های آینده با توجه به شرکت. یکی از اولین ویدئوها به نام “نامه ای از امید” اعلام شد توسط فرانسیس فورد کاپولا مشهور دیترویت متولد مدیر فیلم برای فیات با نام تجاری. هر تصویری ویژگی های مختلف رسانه های اجتماعی, هشتگ.

فیلم اضافی به تصویر می کشد جیپ آمریکایی میراث برنامه ریزی شده به عنوان به خوبی.

فرانسوا گفت: ایده برای ویدئوها آمد به او هنگامی که او در ایتالیا به عنوان COVID-19 به سرعت شروع به گسترش در سراسر این کشور در اوایل ماه مارس.

“من واقعا می خواستم برای الهام بخشیدن به مردم برای ماندن در خانه” او گفت:. “این است که پیام حق. ما می خواستیم به انجام بخشی از ما.”

ویدئوها برای مارک های دیگر مردم را تشویق به ماندن در خانه بلکه ادای احترام به اولین پاسخ دهندگان و دیگران در خط مقدم از COVID-19 بیماری همه گیر.

یک ویدئو برای آن رم کامیون با نام تجاری است که بیشتر احساسی است. ویژگی های آن تصاویر و ویدئوها از مردم در کمک به یکدیگر و خانواده ها صرف وقت در خانه به دیگران که نیاز به کار انجام دهید. رسانه های اجتماعی خود را است برچسب #WorkForHome.

“آن وقت مثل این که همه ما برای کار در خانه” به پایان می رسد با قبل از نشان تجاری لوگو و “یک” رم تبدیل به یک خانه.

یک ویدئو برای فیات کرایسلر را گول زدن و عملکرد نام تجاری ویژگی های رقیب اتومبیل های عضلانی سوختن و سپس انتقال به اولین پاسخ دهندگان و دیگران در حرکت و آماده شدن برای کار.

فیات کرایسلر است که در میان تعداد فزاینده ای از خودروسازان به ویژگی های COVID-19 مربوط به تبلیغات با این حال بسیاری از دیگران شده اند به ویژه در مورد تامین مالی و پرداخت معوق ارائه می دهد برای مشتریان و یا اقدامات این شرکت گرفته اند برای کمک به این بیماری همه گیر.

دیگران با کروناویروس مربوط به مبارزات و یا تبلیغات شامل شورلت و تویوتا و هیوندای در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>