FEMA prepping برای امکان coronavirus اضطراری اعلام

بهداشت و درمان کارگران حمل و نقل بیمار بر روی برانکارد به آمبولانس در زندگی مرکز مراقبت از کرکلند در فوریه 29, 2020 در Kirkland, Washington.

دیوید رایدر | گتی ایماژ

فدرال مدیریت اضطراری آژانس در حال برنامه ریزی برای امکان وجود دارد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می تواند یک اورژانس اعلامیه را در وجوه اضافی و پرسنل برای کمک به دولت coronavirus پاسخ با توجه به اسناد داخلی به دست آمده توسط NBC News.

FEMA مقامات در حال آماده سازی برای یک “بیماری های عفونی اورژانس اعلام” توسط رئیس جمهور است که اجازه می دهد این سازمان به ارائه امداد رسانی کمک های مالی به دولت های ایالتی و محلی و همچنین به عنوان کمک های فدرال برای حمایت از coronavirus پاسخ با توجه به آژانس برنامه ریزی اسناد و مدارک بررسی شده توسط NBC News.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را مجبور به استفاده از 1988 استافورد عمل برای فعال کردن FEMA به ارائه چنین فاجعه کمک. اورژانس اظهارات اغلب استفاده می شود در این رویداد بلایای طبیعی است اما می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به مدیریت بیماری شیوع است.

“برای من این نشانه دیگری است که رئیس جمهور و کاخ سفید در نهایت آگاه از وخامت اوضاع” گفت: Michael کوئن سابق FEMA رئیس ستاد در دولت اوباما. “آنها نیاز به در نظر گرفتن تمام ابزار در دسترس به آنها و احتمالات برای عمل است.”

“من در واقع پیدا کردن این اطمینان بخش گفت:” تیم منینگ سابق FEMA معاون مدیر تحت اوباما. “من امیدوارم که این بحث شده است اتفاق می افتد به طور مداوم بیش از چند ماه گذشته.”

بیشتر از ان بی سی نیوز:
علی Raisman انفجار ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, بیش پیشنهاد حل و فصل برای Nassar قربانیان
مرد کشته شده توسط پلیس در کلیسای کاتولیک در کالیفرنیا
30 سال پس از آمریکایی ها با معلولیت عمل دانشجویان می گویند قانون است نه به اندازه کافی

اضطراری اعلام خواهد اجازه می دهد FEMA به ارائه فاجعه کمک های پزشکی تیم, موبایل, بیمارستان ها و حمل و نقل نظامی در میان دیگر انواع فدرال حمایت منینگ گفت.

FEMA امداد رسانی صندوق دارای یک تعادل فعلی $34 میلیارد دلار با توجه به آخرین آژانس به روز رسانی. “این پول که آنجا نشسته و آماده است” گفت: یکی دیگر از سابق FEMA رسمی که کاهش یافته است شناسایی می شود.

FEMA سخنگوی لیز Litzow گفت: این سازمان در حال حاضر با تمرکز بر حمایت از بخش بهداشت و خدمات انسانی (HHS) که به طور جداگانه اعلام کرد “اضطراری برای بهداشت عمومی” در Jan. 31 اجازه می دهد HHS برای دسترسی به منابع مالی و دیگر منابع برای کمک به دولت ویروس پاسخ. “در این زمان وجود ندارد هر چیزی اضافی به HHS بهداشت عمومی اورژانس” Litzow گفت.

کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

آن را نمی خواهد اولین بار دولت فدرال استفاده کرده است FEMA منابع برای کمک به یک رویداد پزشکی.

در سال 2000 رئیس جمهور بیل کلینتون با استفاده از یک استافورد عمل اضطراری اعلام شیوع ویروس نیل غربی در نیویورک و نیوجرسی, سفارش تا 5 میلیون دلار در فدرال کمک به مکمل تلاش های دولت برای مبارزه با پشه-borne virus.

اورژانس اظهارات متمایز از “فاجعه بزرگ” اعلامیه که در حال گسترده تر و به طور معمول استفاده می شود برای طوفان و سیل و دیگر بلایای طبیعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>