فدرال ریزرو Quarles می گوید خیابان اصلی وام برنامه باید در حال اجرا در 2 یا 3 هفته

معاون فدرال ریزرو برای نظارت Randal Quarles آدرس اقتصادی باشگاه نیویورک در شهر نیویورک 18 اکتبر 2018.

برندان McDermid | ایسنا

فدرال رزرو خیابان اصلی برنامه اعطای وام با هدف قرار دادن اواسط اندازه کسب و کار باید به بالا و در حال اجرا در چند هفته یک مقام ارشد بانک مرکزی گفت.

معاون رئیس Randal Quarles, فدرال رزرو ارشد بانکی سرپرست گفت: این تسهیلات باید به زودی در دسترس به عنوان مقامات همچنان به کار عملیاتی جزئیات.

“ما در حال کنار هم قرار دادن مکانیسم های که برای اعتبار توزیع شده از طریق بانک” Quarles گفت: در طول یک وبینار به میزبانی دانشگاه یوتا. “که احتمالا دو تا سه هفته دور.”

فدرال ریزرو اعلام کرد جزئیات برنامه پنج شنبه با انتظارات است که آن را ارائه می کنند تا 600 میلیارد دلار وام برای شرکت های با 10,000 کارکنان. حداقل اندازه وام است که 1 میلیون دلار و مدت وام ها را چهار سال بدون پیش پرداخت مجازات.

پس از coronavirus بحران آغاز شد, فدرال رزرو همکاری با وزارت خزانه داری در چندین نقدینگی برنامه های اخیرا گسترش حرکت می کند به طرح های که به طور مستقیم هدف کوچک و اواسط اندازه کسب و کار.

با وجود احتمال یک رکود شدید اقتصادی که دولت تعطیل شده خیلی از اقتصاد برای کنترل coronavirus گسترش Quarles پیوست پیش بینی از سایر مقامات گذشته و حال در گفت: او فکر می کند آمریکا را بهبود می یابند در نسبتا کوتاه سفارش.

“با توجه به ماهیت این شوک وجود دارد هر دلیل به این باور است که ما در طرف دیگر از این با اقتصاد است که اساسا آسیبی,” او گفت:.

فدرال رزرو در حال کار از نزدیک در برنامه های با سیستم بانکی است که آن را تا به حال به قید وثیقه در طول بحران.

در حالی که گفت: سیستم “بسیار قوی” تر از آن بود که در آشفتگی که منفجر شد در سال 2008 Quarles گفت: تغذیه است و پیش رفتن با آن بانک تست استرس بعد از این سال. او گفت: در شرایط فعلی خواهد بود گنجانیده شده این آزمون که به طور معمول با استفاده از یک سری از شرایط فرضی برای تعیین سیستم مالی سلامت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>