فدرال ریزرو پاول می گوید coronavirus به شمار ‘در حال تحول خطرات’ و سردار ‘عنوان مناسب برای اقتصاد

رئیس فدرال جروم پاول روز جمعه اعلام کرد: بانک مرکزی نظارت بر coronavirus برای خطرات ناشی از آن به اقتصاد ایالات متحده و متعهد اقدام در صورت لزوم.

“اصول اقتصاد ایالات متحده باقی می ماند قوی” پاول گفت: در اواسط روز بیانیه. “با این حال coronavirus شمار در حال تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی. فدرال رزرو است که از نزدیک نظارت بر تحولات و پیامدهای آن برای چشم انداز اقتصادی. ما با استفاده از ابزار ما و عمل به عنوان مناسب برای حمایت از اقتصاد است.”

زبان واقعی در این بیانیه کمی متفاوت از قبلی اظهارات پاول و سایر مقامات رسمی ساخته شده اند.

اما از آن میان می آید باطل کاهش در بازار سهام و نگرانی که coronavirus گسترش می تواند به خطر اندازد جهانی رشد اقتصادی است.

بازار بهبود برخی از ضرر و زیان خود را پس از پاول بیانیه شکست در 2:30 pm ET اما میانگین صنعتی داو جونز باقی مانده بیش از 500 امتیاز.

بازار شده اند تقاضاهای مصرانه برای تغذیه به گام با کاهش نرخ اما پاول بیانیه ارائه شده هیچ برگردانند. زمان قیمت گذاری برای 50 اساس نقطه برش در کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو را در نشست ماه مارس با یک کل از 100 امتیاز را بر اساس انتظار می رود تا پایان سال.

سابق بانک فدرال فرماندار کوین ورش در مصاحبه با CNBC در روز قبل از آن به نام در تغذیه به سهولت سیاست و گفت: کسی که از بانک مرکزی باید یک بیانیه قبل از بازار آسیا باز جمعه شب به وقت نيويورك. ورش گفت: بازار “ارسال یک سیگنال در مورد اقتصاد واقعی است.”

“آنها ممکن است اشتباه باشد اما من مایل به آنها را به نفع شک و قانون در حال حاضر به دلیل خطر پاداش به نظر می رسد کاملا قانع کننده است,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>