فدرال ریزرو مستار خواستار تغییر در نحوه رای گیری ابلاغ

Loretta مستار

Jodi Gralnick | CNBC

فدرال رزرو باید ارائه بازارهای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنچه که موثر بر سیاست های پولی از بانک مرکزی Cleveland منطقه در روز جمعه گفت.

Loretta مستار سخنان آمده در زمانی که بازار و تغذیه در خارج از خط در مورد مسیر نرخ بهره در این سال است. معامله گران به طور گسترده ای انتظار می رود دو کاهش نرخ در این سال در حالی که تغذیه مقامات بارها گفته ام که آنها فکر می کنم سیاست خوب است که در آن است در حال حاضر.

صحبت در تغذیه-حمایت رویداد در نیویورک مستار گفت: در آماده سخنان که زمانی که دو طرف در همگام “سیاستگذاران نباید فقط با تسلیم به بازار است.” آنها باید این “باز به ارزیابی مجدد خود را از نظر اقتصاد بر اساس اطلاعات دریافتی از جمله دیدگاه های شرکت کنندگان در بازارهای مالی است.”

“ما باید به این احتمال که بازار’ نمایش ممکن است بیشتر در راستای اصول از سیاستگذاران’ نمایش,” او اضافه شده است.

دیگر اظهارات

مستار گفت: سیاستگذاری کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو را پس از نشست بیانیه به عنوان یک مثال است.

تحت زمان رئیس جروم پاول ارتباطات بدست بطور قابل توجهی کوتاه تر به نقطه جایی که آنها تقریبا به طور کامل مناسب در یک طرف استاندارد ورق کاغذ. بیانیه ژانویه برای مثال بود فقط 311 کلمات. آخرین جلسه تحت سابق ریزرو در ماه ژانویه 2018 دیدم 420-کلمه بیانیه و آن را غیر معمول نیست برای اسناد به اجرای بیش از 500 واژه در آن دوران است.

در جایی از مطلب نوشته شده جزئیات پاول برگزار شد اخبار همایش ها پس از هر جلسه به جای سه ماهه به عنوان یلن و بن برنانکه بود.

مستار به نام بیانیه ژانویه “بسیار پراکنده” و گفت: کمیته ممکن است قادر به جلوگیری از سردرگمی بیشتر با ارائه جزئیات بیشتر.

“دفاع من را در دیگر بیانیه – که ممکن است مد روز در سن توییتر. اما من فکر می کنم این امر به ما کمک کند فرار این بیانیه را “هتل کالیفرنیا” مشکل: واژه چک در اما آنها را بررسی نمی,” او گفت:.

دیگر اظهارات ممکن است کاهش بازار را در عمل به دنبال ظریف کلمه تغییرات بزرگتر سرنخ در مورد تغذیه.بنابراين ،

“اگر ما با استفاده از کلمات بیشتر به توضیح همه چیز و هر کلمه را حمل کمتر وزن” مستار گفت. “زبان خواهد بود کمتر boilerplate. این امر ما را برای توضیح منطق ما و تغییر این بیانیه را به زبان مولد از جلسه به جلسه و بدون ترس از ارسال پیام اشتباه است.”

مستار سخنرانی نیست آدرس خاص سیاست views. چند تن از مقامات صحبت کرده اند به CNBC در روزهای اخیر و گفت: آنها بر این باور است که کاهش نرخ مورد نیاز است در این زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>