فدرال ریزرو هارکر می گوید مشاغل از دست رفته خواهد آمد اما ما باید صبور

فدرال رزرو فیلادلفیا جمهور پاتریک هارکر ابراز خوش بینی روز شنبه که بسیاری از 22 میلیون شغل از دست داده و تا کنون در طول coronavirus مستند خواهد آمد هر چند او گفت: ملت نباید عجله.

او توصیه کند بازگشت به حالت عادی با بخش هایی از اقتصاد است که می توانید تمرین های اجتماعی فاصله به بازگشایی اولین و دیگران به بازگشت آنلاین به عنوان پیشرفت های پزشکی آن را ممکن است.

“ما در حال رفتن به ضربه یک دوره که در آن است رفتن به بسیار بد است. آن را بسیار بد در حال حاضر” Harkin گفت: در طول یک مصاحبه با CNBC “بسته شدن بل.” “ما صعود از این. آن را نمی توان ناگهانی bounceback. منظورم این فقط معنی ندارد برای من. وجود دارد رفتن به صنایع خاص مانند مسافرت و گردشگری و مهمان نوازی و غیره است که نگاهی به برخی از زمان به بهبود است.”

یک صنعت وی به طور خاص بود ساخت و ساز. پنسیلوانیا ساخت و ساز اشتغال در 266,000 در ماه فوریه بوده و نشان دولت بزرگترین رشد در میان همه مشاغل قبل از coronavirus ساخت و ساز.

از آن پس ایالات متحده به شکستن رکورد تعداد کارگران به بیکاری خط با 5.2 میلیون پرونده در طول هفته گذشته.

“من مطمئن هستم که بسیاری از پروژه های که در آموزش ما قصد داریم فقط به عقب بر گردیم در آن و آنها را از انجام,” او گفت:. “کسانی که شغل خواهد آمد.”

اقتصاددانان را به بحث گذاشته اند چه بازیابی خواهد بود با بسیاری از مشکوک یک “U” شکل به نمایندگی از دیگر رکود از طریق تهمت و دولت شده است هل دادن بیشتر از یک “V” سناریو که در آن رشد قیمت به سرعت.

هارکر را پیش بینی کرد و گفت که او انتظار دارد که فدرال رزرو برای ادامه با سطح سیاست حمایت تا زمانی که متقاعد شده است که اقتصاد خود را در جای پای محکم.

مقامات بانک مرکزی باید کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر و اجرای یک سری از نقدینگی و اعطای وام با هدف حمایت از بازار و اقتصاد است.

“من فکر می کنم در مورد سیاست پولی ما در حال رفتن به پایین ماندن تا زمانی که ما واقعا اقتصاد شروع به بهبود می یابند به ما دستور دوگانه” از اشتغال و تورم در حدود 2% است. “دقیقا چه مدت است که این واقعا یک تابع چگونه به سرعت پزشکی علم و صنعت می تواند در جای خود قرار داده این ابزار تست رژیم واکسن و غیره. برای حفظ آمریکا امن است. بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در ذهن من است این عجله و ما در یک وضعیت پس از آن که در آن ما می تواند یک جهش قابل توجهی از Covid-10 است که فقط می خواهد ما را به عقب.”

او گفت: مسئولان باید سعی کنید به راه اندازی مجدد اقتصاد “به عنوان prudentially و به سرعت به عنوان امکان پذیر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>