فدرال رزرو رابرت کاپلان می بیند هیچ تغییری در نرخ بهره در این سال

جرارد میلر | CNBC

اگر او انتظار دارد که ایالات متحده به تجربه “جامد” رشد در این سال دالاس فدرال رزرو رئیس جمهور رابرت کاپلان گفت: نرخ بهره باید باقی می ماند جایی که آنها هستند.

بانک مرکزی در یک مقاله منتشر شده صبح روز سه شنبه حمایت صبر کنید و ببینید رویکرد است که همکار او رای دهندگان در کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو را اتخاذ کرده اند. مقامات در گذشته دو جلسه باید رای به نگه داشتن خط در نرخ پس از تصویب سه 25-اساس-نقطه کاهش در سال 2019 به عنوان بخشی از یک “اواسط چرخه تنظیم” با هدف ایجاد ثبات در اقتصاد است.

“این نظر من است که بر من پایه مورد چشم انداز اقتصاد ایالات متحده تنظیم فعلی نرخ وجوه فدرال در 1.5 تا 1.75 درصد است که تقریبا مناسب” کاپلان نوشت.

او فاش کرد که خود را نقطه در فدرال ریزرو “طرح نقطه” از اعضای’ رای انتظارات منتشر شد هر سه ماهه نشان داد در ماه دسامبر است که او معتقد است هیچ رای حرکت موجه این سال است.

است که در تقابل با انتظارات بازار — آتی معامله گران را ببینید 72 درصد شانس چهارم-نقطه برش سپتامبر و 49 درصد احتمال اضافی پایین حرکت می کند قبل از پایان سال و با توجه به آموزش مداوم را FedWatch ردیاب.

کاپلان گفت: او را ادامه خواهد داد برای نظارت بر خطرات به خصوص از coronavirus و تاثیر آن بر رشد اقتصاد جهانی. دالاس تغذیه اقتصاددانان فکر می کنم آن است که “هنوز هم بیش از حد به زودی برای پیش بینی با اعتماد به نفس نهایی تاثیر این ویروس در ایالات متحده و اقتصاد جهانی.”

اما او می بیند ایالات متحده گرفتن افزایش از سه عامل کلیدی: تصویب USMCA موافقتنامه تجارت آزاد با کانادا و مکزیک نیز به عنوان اولین فاز از یک تعرفه آتش بس با چین و وضوح بیش از آنچه که مبارزه با تروریسم در اروپا خواهد بود.

“این تحولات همراه با قوی مصرف کننده ایالات متحده … باید منجر به رشد جامد در سال 2020” کاپلان گفت.

در حالی که او گفت که او می بیند سیاست های پولی در جای مناسب Kaplan به نام برای کمک بیشتر از مالی طرف در کنگره است.

“در حالی که سیاست پولی دارای نقش کلیدی در بالا بردن توانایی اقتصاد آمریکا به رشد در آن بالقوه است نه یک جایگزین برای اصلاحات ساختاری و سیاست هایی که می تواند در بهبود سطح رشد بالقوه در ایالات متحده,” او نوشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>