فدرال رزرو جلوه جزئیات $2.3 تریلیون دلار در برنامه برای کمک به حمایت از اقتصاد

فدرال رزرو در روز پنج شنبه اعلام کرد یک دسته از حرکت های جدید با هدف گرفتن یکی دیگر از 2.3 میلیارد دلار تامین مالی به کسب و کار و درآمد-باریکش دولت.

از جمله اقدامات شد و جزئیات مربوط به آن خیابان اصلی کسب و کار برنامه اعطای وام و چندین طرح های دیگر آن است که تعهد به backstop این وضعیتی وخیم اقتصاد ایالات متحده. فدرال رزرو همچنین ارائه جزئیات بیشتر در بازار آن مداخلات از جمله برنامه های خرید اوراق قرضه شرکت های بزرگ هر دو در یک سرمایه گذاری-سطح کلاس و همچنین عملکرد بالا یا ناخواسته اوراق قرضه.

تحت مقررات مشخص شده برای اولین بار وام خواهد بود و در راستای کسب و کار با 10,000 کارکنان و کمتر از $2.5 میلیارد دلار درآمد برای 2019. اصل و بهره پرداخت خواهد شد معوق برای یک سال.

فدرال رزرو گفت: این برنامه ها خواهد کل تا $2.3 تریلیون و شامل حقوق و دستمزد برنامه حفاظت و دیگر اقدامات با هدف گرفتن پول برای کسب و کارهای کوچک و تقویت امور مالی شهرداری با 500 میلیارد دلار از برنامه های وام دهی.

“کشور ما بالاترین اولویت باید برای رسیدگی به این بحران بهداشت عمومی ارائه مراقبت از بیمار و محدود کردن گسترش بیشتر این ویروس” تغذیه صندلی جروم پاول در بیانیه ای گفت. “فدرال رزرو نقش است که برای ارائه به عنوان بسیاری امداد و ثبات به عنوان ما می توانیم در طول این مدت محدود فعالیت های اقتصادی و اقدامات ما امروز کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که احتمالی بازیابی است که به عنوان قوی به عنوان امکان پذیر است.”

اقدامات بهبود در حال حاضر-تهاجمی حرکت توسط بانک فدرال برای حفظ بازارهای عملکرد و حمایت از اقتصاد است که دست به دستبند, توجه به بهداشت عمومی اقدامات با هدف متوقف coronavirus گسترش یافته است.

پول برای کسب و کار و دولت

خیابان اصلی وام خواهد بود و حداقل $1 میلیون و حداکثر هر 25 میلیون دلار یا یک مقدار که “هنگامی که اضافه شده به واجد شرایط وام گیرنده موجود برجسته و متعهد اما undrawn بدهی ندارد بیش از چهار برابر واجد شرایط وام گیرنده 2019 درآمد قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک” هر چه کمتر است و با توجه به تغذیه آزادی.

فدرال رزرو خواهد خرید تا 600 میلیارد دلار در وام.

شرایط را نرخ بهره برابر با تغذیه امن یک شبه میزان تامین مالی در حال حاضر 0.01% به علاوه 250-400 اساس امتیاز با چهار سال بلوغ.

ویژه هدف وسیله نقلیه است که تغذیه ایجاد شده به طور مشترک با وزارت خزانه داری خواهد خرید 95 ٪ از وام در حالی که تامین مالی موسسه را نگه دارید دیگر 5 درصد است.

علاوه بر خیابان اصلی برنامه با هدف اواسط اندازه شرکت های تغذیه همچنین اعلام کرد یک حرکت به “تقویت اثربخشی” از PPP با ارائه اصطلاح سرمایه گذاری به موسسات اعطای وام از طریق این برنامه است.

در حالی که فدرال رزرو در حال حاضر وارد شهری, بازار اوراق قرضه, آخرین مراحل ایجاد یک جدید شهرداری نقدینگی تسهیلات که ارائه خواهد شد تا 500 میلیارد دلار وام به دولت ها و شهرداری ها. خزانه داری ارائه خواهد شد 35 میلیارد دلار backstop به برنامه برای محافظت در برابر ضرر و زیان بالقوه.

بانک مرکزی همچنین گفت: آن را گسترش سه موجود تسهیلات اعتباری با هدف افزایش اعتبار به خانواده ها و کسب و کار. جدید تلاش خواهد شد هدف $850 میلیارد دلار از طریق این امکانات یک حرکت حمایت 85 میلیارد دلار در حفاظت از خزانه.

فدرال رزرو همچنین گسترش نوع وثیقه آن را قبول کند از طریق یکی از برنامه های شناخته شده به عنوان سرمایه مورد حمایت تسهیلات وام.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>