این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

فدرال رزرو گفت: “شیوع کروناویروس است آسیب جوامع و مختل فعالیت های اقتصادی در بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده” کاهش نرخ بهره به نزدیک صفر در روز یکشنبه و راه اندازی عظیم 700 میلیارد دلار برنامۀ تزریق پول به پناهگاه اقتصاد از اثرات ویروس.

رو به شدت مختل بازارهای مالی, فدرال رزرو همچنین کاهش نرخ تسهیلات اضطراری در پنجره تخفیف برای بانک ها توسط 125 bps 0.25% و طول مدت وام تا 90 روز.

جدید فدرال رزرو نرخ وجوه استفاده می شود به عنوان یک معیار هم برای اعطای وام های کوتاه مدت برای موسسات مالی و به عنوان یک میخ به بسیاری از مصرف نرخ خواهد شد در حال حاضر هدفمند در 0 ٪ -0.25%.

فدرال رزرو همچنین کاهش نیاز به ذخیره نسبتهای برای هزاران نفر از بانک ها به صفر است. علاوه بر این در سطح جهانی هماهنگ حرکت توسط centrals بانک فدرال رزرو گفت: بانک مرکزی کانادا بانک مرکزی انگلستان و بانک مرکزی ژاپن و بانک مرکزی اروپا و فدرال رزرو و بانک ملی سوئیس اقدام به افزایش نقدینگی دلار در سراسر جهان از طریق موجود دلار مبادله ترتیبات.

بانک ها کاهش نرخ در این مبادله خط وام و تمدید دوره برای وام است. رئیس بانک فدرال جروم پاول برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی از طریق تلفن در 6 بعد از ظهر به وقت شرق آمریکا. اقدامات تغذیه به نظر می رسد بزرگترین و تنها بعد مجموعه ای از حرکت های این بانک تا به حال گرفته معکوس در بسیاری از تلاش های خود را در طول بحران مالی که نورد بیش از چند ماه. یکشنبه حرکت شامل چندین برنامه کاهش نرخ بهره و تزریق پول اما همه در یک روز.

این کاهش کمی را در فرم از 500 میلیارد دلار از Treasurys و 200 میلیارد دلار از آژانس-وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار. فدرال رزرو گفت: خرید آغاز خواهد شد شنبه با 40 میلیارد دلار قسط.

فدرال رزرو کاهش نرخ بهره از هدف قبلی محدوده 1 درصد به 1.25% و گفت: این امر وجود دارد باقی می ماند “تا زمانی که آن را با اعتماد به نفس است که اقتصاد دارای اب و هوای حوادث اخیر است و در مسیر رسیدن به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف است.”

کلیولند رئیس فدرال Loretta مستار شد تنها هیچ رای ترجیح می دهند برای تنظیم نرخ بهره را در رقم 0.5 درصد به 0.75% که به نمایندگی از 50 اساس نقطه از نیم درصد کاهش.

بانک فدرال اضافه شده در بیانیه خود که آن را “آماده است خود را به استفاده از طیف گسترده ای از ابزار برای حمایت از جریان های اعتباری به خانواده ها و کسب و کار و در نتیجه ترویج آن حداکثر اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف است.”

آن را به نظر می رسد هر چند آن را به طور کامل روشن نیست که در این نشست که در محل جایگزین خواهد شد به طور منظم برنامه ریزی شده نشست کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو.

حرکت زیر چند اقدامات فدرال رزرو بیش از دو هفته گذشته است که در آن آن را به تصویب 50 اساس نقطه اضطراری کاهش نرخ و گسترش یک شبه اعتباری ارائه و یا مخزن برای سیستم مالی به 1.5 تریلیون دلار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر