تغذیه معاون صندلی Clarida پرت آب سرد بر روی معامله گران از قیمت گذاری در نرخ برش

فدرال رزرو معاون رئیس ریچارد Clarida ریختند صحبت از کاهش نرخ گفت: در مصاحبه روز شنبه با CNBC که او فکر نمی کند که اکثر فعالان بازار انتظار واقعا یکی و یا که در آن ذکر شده است.

“بازار” قیمت گذاری برای کاهش نرخ است کمی روی حیله و تزویر به دلیل وجود انتظارات بازار برای نرخ وجود دارد همچنین می توان مدت و نقدینگی حق بیمه” بانک مرکزی گفت: با توجه به CNBC استیو Liesman در یک “Squawk Box” ،

قراردادهای آتی با اشاره به کاهش نرخ به عنوان به زودی به عنوان ماه ژوئن یا جولای و بعد از ماه سپتامبر با توجه به شاخص های مختلف.

اما Clarida گفت: اقتصاددانان بررسی شده توسط بلومبرگ تا حد زیادی نمی بینم فدرال رزرو کاهش در سال جاری در نظر است که او می دهد قوی وزن است.

“من فکر نمی کنم زمانی که شما درخواست مردمی آنها در حال قیمت گذاری است که در کاهش نرخ حتی اگر قیمت گذاری بازار ممکن است نشان می دهد که” او گفت:.

بازار سهام آتی در زمان به نوبه خود پایین تر به عنوان Clarida صحبت کرد.

Coronavirus نه تأثیر سیاست در عین حال

تغذیه مقامات در گذشته در جلسات رای به نگه داشتن خط در بانک مرکزی نرخ بهره است که در حال حاضر هدف در یک محدوده بین 1.5% و 1.75%. دقیقه منتشر شده و دوشنبه از Jan. 28-29 کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو جلسه نشان داد که اعضای این باورند سیاست های مناسب در حال حاضر وجود ندارد و تغییر قابل توجهی در شرایط اقتصادی است.

رکورد اقتصادی آمریکا همچنان به گسترش همهمه همراه با نرخ بیکاری حدود 50 سال اخیر تورم موجود و ساخت نظرسنجی در آخرین بازی که صبح روز پنجشنبه انتشار از بانک فدرال فیلادلفیا نشان می دهد این بخش در حال ظهور است که از تعرفه های ناشی از انقباض در سال 2019. سهام نیز ادامه صعود و در یک رکورد تنظیم بازار گاو نر.

Clarida تصریح کرد که “اصول در آمریکا قوی هستند” هر چند او گفت: تغذیه مقامات در حال نظارت بر خطرات خاص coronavirus.

“این بدیهی است که چیزی است که احتمالا رفتن به یک تاثیر قابل توجهی در نرخ رشد اقتصادی چین در سه ماهه اول,” او گفت:.

اما هیچ نشانه ای وجود دارد در این نقطه است که آن را تحت تاثیر سیاست است.

“چه خواهد بود به دنبال این است که برخی از بدن از شواهد وجود دارد که نشان می دهد که ما نیاز به ارزیابی مجدد مواد از چشم انداز ما و قطعا ما انجام داده اند که هنوز” Clarida گفت. “اما ما در حال نظارت زیرا چین است و بخش عظیمی از اقتصاد ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>