تغذیه مقامات احساس نرخ به احتمال زیاد به ماندن در جایی که آنها هستند, دقیقه نشان می دهد

فدرال رزرو مقامات ابراز اعتماد به نفس خود را در تازه ترین جلسه در مورد وضعیت اقتصاد ایالات متحده و نمیفهمد نرخ بهره به احتمال زیاد خواهد بدون تغییر باقی می ماند در حالی که با توجه به دقیقه شنبه منتشر شد.

می آید که حتی به عنوان بازارهای مالی در حال قیمت گذاری در نزدیک به یقین از حداقل یک برش در این سال و احتمالا دو.

بانک مرکزی سیاستگذاری گروه رای دادند در Jan. 28-29 جلسه به ترک آن معیار یک شبه صندوق های رای در یک محدوده بین 1.5% و 1.75%. در آینده به آن تصمیم فدرال بازار باز اعضای کمیته اشاره کرد که چشم انداز اقتصاد بعد فورا رفت واز بود “قوی تر” فقط پس از پیش بینی قبلی در ماه دسامبر.

مقامات را به چند اشاره از خطرات احتمالی از coronavirus هر چند گسترش این بیماری تا به حال فقط تبدیل به یک مسئله در زمان جلسه.

“آنها انتظار می رود رشد اقتصادی به ادامه سرعت متوسط پشتیبانی شده توسط تطابقی پولی و مالی در شرایط” دقیقه گفت. “علاوه بر این برخی از تجارت ابهامات کاهش یافته بود به تازگی و وجود دارد برخی از نشانه هایی از ثبات در اقتصاد جهانی. با این وجود عدم قطعیت در مورد چشم انداز باقی مانده است, از جمله کسانی که ناشی از شیوع کروناویروس.”

نگه داشتن خط در نرخ “را به این کمیته زمان برای فولر ارزیابی اثرات مداوم در فعالیت های اقتصادی از سال گذشته تغییر به بیشتر تطبیقی سیاست موضع و نیز اجازه می دهد سیاستگذاران به جمع آوری اطلاعات بیشتر تحمل در چشم انداز اقتصادی.”

کمیته کاهش نرخ سه بار در سال 2019 اما در حرکت قبلی آن دو نشست. اگر معامله گران به تازگی قیمت گذاری شده اند در یک فرصت دیگر قطع سپتامبر و در مورد شانس 50-50 اضافی پایین حرکت می کند تا پایان سال به ساعت اشاره کرد که “زمان موضع سیاست پولی مناسب بود.”

خطرات: تجارت, تورم

مقامات را توجه داشته باشید از خطرات. در حالی که حاکی از این است که کاهش تجارت تنش کمک خواهد کرد که برخی از اعضای گفت: آنها فکر می کردند آمریکا-چین معامله تاثیر “خواهد بود نسبتا محدود” را به عنوان بسیاری از تعرفه ها در محل باقی می ماند و بیشتر تنش ها می تواند شعله ور. دقیقه گفت: سیاست باقی خواهد ماند انعطاف پذیر اگر شرایط تغییر کند.

در علاوه بر این به بحث در مورد کوتاه مدت مسائل جلسه ویژه مداوم بررسی بیش از دراز مدت جهت سیاست. بازار شده اند مشاهده فدرال ارتباطات برای نشانه ای بر تورم — به طور خاص چگونه بانک مرکزی دیدار خواهد کرد آن هدف 2% است. اعضای مورد بحث و بررسی سه سناریو مربوط به محدوده تورم است که نشان می دهد فدرال رزرو خواهد بود مایل به تحمل بالا و یا سقوط به زیر هدف برای یک دوره از زمان. پست-جلسه بیانیه بهینه سازی زبان نشان می دهد که فدرال رزرو می خواهد تورم “بازگشت به” 2% به جای “نزدیک” آن را به عنوان اظهارات قبلی نشان داده بود.

دقیقه اعلام کرد که فدرال رزرو به احتمال زیاد نهایی خواهد شد استراتژی خود را توسط midyear.

بخشی از این نقد و بررسی بر این که آیا بانک مرکزی سیاست تهاجمی حرکت در طول و پس از بحران مالی ایجاد بی ثباتی است. تغذیه اقتصاددانان گفت: پایین کشیدن نرخ نزدیک به صفر بود. “متوسط” اثرات آن بر قیمت دارایی ها مانند سهام هر چند بازار شده است و در طولانی ترین bull run در تاریخ است که همزمان با کاهش نرخ بهره و خرید اوراق قرضه عملیات که در ترازنامه بانک مرکزی گذشته $4.5 تریلیون دلار در یک نقطه.

مخزن جنجال و هیاهو

علاوه بر صحبت از نرخ ها و سیاست های, نقد و بررسی اعضا مورد بحث و بررسی مداوم مداخله در وام های یک شبه بازار و همچنین خرید اوراق خزانه. این حرکت به دنبال سپتامبر جنجال و هیاهو در مخزن بازار که در آن بانک ها برای دریافت کمک های مالی کوتاه مدت. کمبود نقدینگی ارسال یک شبه نرخ, افزایش بازتاب, تغذیه مقامات گفته اند با یک سطح از ذخایر بانک که بیش از حد کم است.

فدرال رزرو میز معامله شده است انجام روزانه عملیات مخزن و کوتاه مدت T-bill خرید در تلاش برای حفظ بازارهای در حال اجرا هموار و به ذخایر بانک ذخیره شده در بانک مرکزی به یک سطح است که بانک ها احساس راحتی با.

دقیقه در توصیف این عملیات به عنوان در حال اجرا هموار با یک تاریخ هدف از سیم پیچ آنها را پس از آوریل.
اعضای کمیته اشاره کرد که این مهم برای انتقال به این که عملیات مخزن بودند “فنی” و “در نظر گرفته شده برای نشان دادن یک تغییر در موضع سیاست پولی است.”

ترازنامه در حال حاضر $421 میلیارد بالاتر از آن را در ماه سپتامبر و قبل از مخزن مسئله به وجود آمد. ذخایر بانک در حال حاضر در $1.66 تریلیون بالاتر از 1.5 تریلیون دلار در سطح رئیس بانک فدرال جروم پاول است ذکر شده به عنوان مناسب. دقیقه گفت: رزرو سطح احتمال رانش را به پایین به 1.5 تریلیون دلار در سراسر فصل مالیات اما پس از آن ایجاد ثبات در.

“بسیاری از شرکت کنندگان تاکید کرد که به عنوان ذخایر با نزدیک شدن روی سطح کافی نیاز برای ملاحظه خزانه لایحه خرید و عملیات مخزن را کاهش خواهد بود و این عملیات می تواند به تدریج کوچک به عقب و یا از رده خارج” در دقیقه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>