واشنگتن — فدرال رزرو برگزار شد نرخ بهره ثابت در آن جلسه این هفته و بهینه سازی آن پس از نشست بیانیه ای به منعکس کننده آنچه به نظر می رسد قوی تر تعهد به اشاره کردن تورم است.

جلسه انتظارات بازار از بانک مرکزی کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو گفت: آن را نگه دارید و آن معیار نرخ وجوه بین 1.5% به 1.75% یک محدوده که در آن شده است از نیمه دوم سال گذشته است.

این تصمیم مشخص شده دوم راست نشست فدرال رزرو ساخته شده بدون تغییر به نرخ زیر سه متوالی کاهش 2019. نرخ مجموعه استاندارد برای چه بانک شارژ یکدیگر بهره بانکی را, اما همچنین به عنوان یک معیار برای اندازه بدهی های مصرف کننده.

کمی تغییر در ارسال-جلسه بیانیه صرفه جویی برای چه چیزی می تواند به عنوان تفسیر یک بیت بیشتر با وضوح نسبت به افزایش چه بوده است و بدون زرق و برق با سرعت از تورم است. کمیته تنظیم زبان به منعکس کننده که سیاست بشود “تورم بازگشت به کمیته متقارن 2 درصد هدف.”

که زبان متفاوت از دیرینه boilerplate بیانیه ای که فدرال رزرو بود به دنبال گرفتن تورم “در نزدیکی” معیار است که آن را در نظر سالم برای رشد اقتصاد است.

در ماه های اخیر فدرال مقامات ابراز نگرانی از عدم توانایی در رسیدن نرخ تورم به 2 درصد سطح. در حالی که مصرف کنندگان خوش آمدید, پایین, قیمت, فدرال رزرو نگران است که انتظارات پایین ادامه خواهد داد به نگه داشتن نرخ تورم و در نتیجه نرخ بهره در زیر سطح نرمال در نتیجه ارائه کمی انعطاف پذیری به قطع در آینده رکود.

مقامات امیدوارم که آنها می تواند استخوان فک تورم بالاتر از ارتکاب به نگه داشتن نرخ بهره تا سطح تورم افزایش می یابد. آنها حتی نشان داده اند از طریق “متقارن” اصطلاحات که به آنها اجازه خواهد داد که تورم به اجرا در بالا هدف در حالی که برای.

“ما می خواستیم به تعهدمان به 2% نه یک سقف برای نرخ تورم در حال اجرا به صورت قرينه در حدود 2% و ما را راضی نمی کند با تورم در حال اجرا زیر 2%” رئیس بانک فدرال جروم پاول گفت: در دوران پس از نشست کنفرانس خبری.

پاول گفت: این تغییر به این بیانیه آمد پس بحث در دسامبر جلسه که برخی از اعضای از طریق “نزدیک” شد یک امتیاز به زیر 2 درصد تورم است.

در جای دیگر وجود دارد چند تغییر در این بیانیه است.

تنها دیگر تنظیم شد کاهش در شناسایی هزینه های مصرف کننده. که قطع شد از “قوی” در ماه دسامبر به “نسیم” در این هفته دو روز نشست.

در حالی که فدرال نگه داشته و آن معیار نرخ ثابت آن را تنظیم و به منافع آن را می پردازد در صندوق های ذخیره شده در بانک مرکزی. فدرال رزرو افزایش نرخ بهره در بیش از حد ذخایر رای دادن شناخته شده به عنوان IOER, 5 واحد درصد به 1.6 درصد.

در غیر این صورت هر چند این بیانیه ادامه داد: به دیدن بازار کار به عنوان “قوی” و رشد اقتصادی به عنوان “افزایش در متوسط نرخ.”

این تصمیم به اتفاق آرا بود. چند اعضای هیئت مدیره در سال گذشته اعتراض به فدرال رزرو در کاهش نرخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im