تغذیه کاهش نرخ نیم درصد برای مبارزه با کروناویروس رکود

فدرال رزرو اعلام کرد اضطراری کاهش نرخ سهشنبه از نیم درصد در پاسخ به رشد اقتصادی تهدید از رمان coronavirus.

این حرکت برای اولین بار بود چنین کاهش از دسامبر سال 2008 در طول بحران مالی است. چراکه فرار پچ بر روی دیوار خیابان و در میان یک جریان ثابت از hectoring از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به نام و برای نرخ پایین تر به ماندن رقابتی با سیاست در جهانی دیگر بانک های مرکزی.

“Coronavirus شمار در حال تحول خطرات به فعالیت های اقتصادی” بانک فدرال آمریکا در بیانیه ای گفت. “در پرتو این خطرات و در حمایت از دستیابی به حداکثر خود اشتغال و ثبات قیمت ها اهداف کمیتۀ بازار آزاد فدرال ریزرو تصمیم گرفت امروز به پایین تر از این محدوده هدف برای نرخ وجوه فدرال.”

فدرال رزرو برنامه ریزی شده یک کنفرانس خبری در 11 p. m. و در طی آن رئیس جروم پاول را پرداختن به موضوع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک صدای جیر جیر که برش کافی نیست هر چند وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: “من این را تحسین تغذیه در این حرکت است.”

بازارهای بودند فرار پس از حرکت در ابتدا افزایش و سپس به طور خلاصه به منفی قبل از رفتن دوباره به عنوان شرکت کنندگان سنجیده چه تاثیر برش را داشته باشد.

حرکت در آمد همان صبح که G7 مقامات ارائه شده نامشخص اقدامات برای کمک نهفته کشور و یک روز بعد از صندوق بین المللی پول ساخته شده مشابه تعهد است.

“آنچه در آن می کند بیش از هر چیز دیگری است که آن را بهبود می بخشد احساسات و خرید زمان برای مقامات مالی به شکل پاسخ به پیامدهای اقتصادی این ویروس گفت:” Solita Marcelli معاون سرمایه گذاری افسر آمریکا در UBS Global مدیریت ثروت. “آنها نیاز به پشتیبانی از اقدامات مالی. من فکر نمی کنم به تنهایی در خود [از کاهش نرخ] در حال رفتن به قادر به بالا بردن منفی اقتصادی تاثیر است.”

بیشتر کاهش می تواند در راه

وال استریت شده بود به دنبال کاهش نرخ و قیمت گذاری است در یک فرصت کوچک است که تغذیه می رود تمام راه را به صفر در پایان سال است.

“کمیته بدیهی است که تصمیم به صبر برای همه چیز رو به زوال — من فکر می کنم آنها می دانند که همانطور که همه ما باید که این عناوین در طول چند روز آینده به احتمال زیاد نگران کننده به عنوان آنها مربوط به گسترش ویروس” گفت: Eric Winograd ارشد اقتصاد در AllianceBernstein. “فدرال رزرو بدیهی است که نمی تواند آدرس این ویروس خود به خود با کاهش, نرخ, اما آنها می تواند امید به مدار کوتاه بالقوه برای پاسخ منفی در بازارهای مالی است که می تواند تاثیر اقتصادی این ویروس حتی بدتر است.”

Winograd گفت که او فکر می کند تغذیه می تواند اعلام اضافی برش در مارس 17-18 نشست.

با تغییر تغذیه را معیار نرخ وجوه خواهد شد در حال حاضر هدف در یک محدوده بین 1%-1.25%. فدرال رزرو کاهش داده بود میزان سه بار در سال 2019 در مجموع 75 واحد پایه.

بازار تا به حال شده است به طور گسترده ای در انتظار بانک مرکزی ایالات متحده به برخی از نوع از عمل با پیش بینی 50 اساس نقطه برش توسط شاخص را در نشست ماه مارس. گلدمن ساکس اقتصاددانان بیش از آخر هفته گفت: آنها پیش بینی شده 50 اساس نقطه برش که می تواند قبل از جلسه.

این حرکت در می آید همان صبح G-7 اعلام کرد که آن را مرتکب نامشخص ابزار برای کمک به اقتصاد جهانی در مقابله با تهدید و به عنوان وال استریت در میان دیگر فروش در بازار.

در علاوه بر این به قطع در آن معیار یک شبه نرخ استقراض از بانک فدرال نیز اعلام کرد نیم درصد کاهش در بهره آن را می پردازد در بیش از حد ذخایر بانک. این IOER استفاده می شود به عنوان یک guardrail برای تغذیه صندوق های رای.

در روز قبل از کاهش تغذیه مقامات تا به حال در ادامه به تاکید اقتصاد را دوام در پرتو این بیماری را بترساند. پاول گفت: در بیانیه منتشر شده در طول معاملات روز جمعه که اقتصاد ایالات متحده باقی مانده است “قوی” اگر او به رسمیت شناخته COVID-19 گسترش به عنوان نما “در حال تحول خطرات” و با اشاره به فدرال خواهد بود “عمل به عنوان مناسب است.”

این است که در میان شک و تردید بیش چقدر تغذیه قطع می تواند آدرس تامین سمت آسیب از گسترش بیماری.

برش “به نظر می رسد با عجله به ما و نه به درستی در نظر گرفته شود” گفت: Chris Rupkey مدیر ارشد مالی اقتصاددان در MUFG اتحادیه بانک. “حرکت بین جلسات با بزرگتر از حد نرمال کاهش نرخ بهره به نظر می رسد مانند تغذیه مقامات وحشت آنجا که سرمایه گذاران در بازار سهام در هفته گذشته انجام داد. آنها نمی نیاز به بسیار تهاجمی و تغذیه تحت پاول نگه می دارد و پاسخ غلط به نظر ما بیشتر به بازارهای مالی از آنها به اقتصاد گسترده تر.”

در ساعات اولیه صبح روز سه شنبه تهمت شدت انتقاد کرد در تغذیه به ارائه برخی از عمده اقدامات تسهیلی پولی استرالیا بانک مرکزی کاهش نرخ بهره به پایین ترین سطح خود ، او گفت: پاول بود “آن را به نام اشتباه از یک روز.”

“استرالیا در بانک مرکزی کاهش نرخ بهره و اعلام آن را به احتمال زیاد بیشتر سهولت در سفارش به چین coronavirus وضعیت و رکود…کشورهای دیگر انجام می دهند همان چیزی که اگر نه بیشتر از آن. ما فدرال رزرو آمریکا پرداخت نرخ بالاتر از بسیاری از دیگران که ما باید پرداخت کمتر” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

“سخت بر ما صادرکنندگان قرار می دهد و ایالات متحده آمریکا در یک نقطه ضعف رقابتی. باید راه دیگری در اطراف. باید سهولت و کاهش نرخ big tits,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>