تغذیه افزایش پول آن را ارائه به بانک ها در overnight repo وام برای $175 میلیارد

فدرال رزرو دوباره افزایش مقدار پول آن را ارائه به بانک برای یک شب قرض بالا بردن سطح بالا در حال حاضر برای $175 میلیارد دلار است.

در یک اطلاعیه چهار شنبه بعد از ظهر فدرال نیویورک گفت: این امر افزایش سطح بالا را فراهم می کند در یک شب عملیات به حداقل $175 میلیارد دلار از $150 میلیارد سطح آن را تا به حال فقط تنظیم دوشنبه.

“سازگار با کمیتۀ بازارهای آزاد فدرال ریزرو بخشنامه به میز این عملیات در نظر گرفته شده برای اطمینان حاصل شود که عرضه ذخایر باقی مانده کافی و به کاهش خطر ابتلا به بازار پول فشار است که می تواند تاثیر منفی اجرای سیاست” فدرال رزرو در بیانیه خوانده شده است. “آنها باید کمک به حمایت از عملکرد صاف از بودجه بازار به عنوان شرکت کنندگان در بازار در پیاده سازی کسب و کار انعطاف پذیری برنامه در پاسخ به کوروناویروس.”

در علاوه بر این به یک شبه تسهیلات بانک فدرال است گسترش خود در دو هفته مخزن حداقل 45 میلیارد دلار است و با اضافه کردن یک ماه اصطلاح مخزن حداقل 50 میلیارد دلار. دومی حرکت در می آید در میان بازار تقاضا برای دراز مدت تعهد از تغذیه میان بازار اختلال غلت عملکرد وزارت خزانه داری و نگرانی بیش از عملکرد بازار.

این اخبار. بررسی کنید در اینجا برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>