فوریه شاهد بزرگترین سقوط در فروش گوشی های هوشمند می گوید: تحلیلگر شرکت

Samsung Electronics Co. Galaxy Z فلیپ گوشی های هوشمند نمایش داده می شود در طول Samsung Unpacked محصول راه اندازی رویداد در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده آمریکا در روز سه شنبه, فوریه. 11, 2020.

مایکل کوتاه | بلومبرگ | گتی ایماژ

جهانی گوشی های هوشمند حمل و نقل کاهش یافته و به 38% در سال بیش از سال در طول ماه فوریه از 99.2 میلیون دستگاه به 61.8 میلیون, بزرگترین سقوط همیشه در تاریخ از گوشی های هوشمند بازار با توجه به یک گزارش جدید از استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک.

جدید نقطه داده نشان می دهد که چگونه COVID-19 coronavirus است که اختلال در زندگی روزانه و الکترونیک و زنجیره تامین در چین بر بازار الکترونیک. حمل و نقل برای توزیع سقوط در چین و سقوط در سراسر آسیا به عنوان کار تعطیل و مردم در خانه ماند بر اساس این گزارش.

“ما شروع به پیگیری گوشی های هوشمند بازار به سال 2003 است. این بزرگترین سقوط همیشه از لحاظ تاریخی” لیندا سوئی تحلیلگر در استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: در یک ایمیل.

این آمار همچنین حاکی آینده مشکل در بازار گوشی های هوشمند به عنوان دیگر مناطق در حال حاضر تعطیل اقتصاد خود را به سرعت ویروس.

شیوع درد نکنه هر دو عرضه و تقاضا با توجه به استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک. کارخانه در آسیا قادر به تولید گوشی به صورت عادی به دلیل اجباری خاموش شدن ناگهانی دولت و مسائل مربوط به تامین قطعات کلیدی از زنجیره تامین است.

از سوی دیگر افرادی که خود منزوی و یا تحت یک سفارش به ماندن در خانه هستند و بعید است برای رفتن به فروشگاه های خرده فروشی یا فروشگاه برای دستگاه های جدید صدمه زدن به تقاضا برای دستگاه های جدید است. پاییز بود و در تمام قیمت باند نه تنها گران قیمت و یا توده بازار مدل سوئی گفت.

سیب جهان, برترین فروشنده گوشی های هوشمند در حجم در سه ماهه چهارم سال 2019 بسته است فروشگاه خود را در خارج از چین به طور نامحدود و هشدار داد در ماه فوریه که شیوع کروناویروس را به طور موقت محدود آیفون عرضه است. سامسونگ هیچ. 2 گوشی های هوشمند ساز با حجم نیز بسته فروشگاه خود را.

در حالی که بقیه جهان است دست و پنجه نرم کردن با اثر شیوع چین به آرامی بازگشت به کار. همه از اپل در فروشگاه های کشور, بازگشایی, برای مثال.

“با وجود آزمایشی نشانه هایی از بهبود در چین, ما انتظار جهانی محموله های گوشی های هوشمند به طور کلی باقی می ماند و ضعیف در طول ماه مارس سال 2020” Yiwen وو, یک تحلیلگر ارشد در استراتژی تجزیه و تحلیل ترافیک در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>