ترس از coronavirus درایوهای سم مرکز تماس تا 20 درصد به عنوان آمریکایی ها به دریا در تمیز کردن محصولات CDC می گوید

یک کارگر با CleanHarbors اسپری ضد عفونی کننده داخل یک شهرستان مارین آتش نشانی و آمبولانس در 14 آوریل سال 2020 در Greenbrae کالیفرنیا.

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

ترس از گرفتن coronavirus به نظر می رسد به کمک رانندگی افزایش 20 ٪ در ایالات متحده سم مرکز تماس در سه ماه گذشته که بیشتر آمریکایی ها دچار بالقوه سمی قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی موجود در تمیز کردن و ضد عفونی کننده محصولات مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز دوشنبه گفت:.

ایالات متحده سم مراکز دریافت 45,550 قرار گرفتن در معرض تماس مرتبط با پاک کننده ها و ضد عفونی کننده از ژانویه تا مارس یک 20.4 درصد افزایش از یک سال پیش و 16.4 درصد افزایش از همان سه ماه در سال 2018 با توجه به جدید CDC گزارش منتشر شده روز شنبه با استفاده از داده ها از ملی سم داده سیستم.

اگر چه NPDS آمار ارائه اطلاعات در نشان دادن ارتباط بین مواجهه و تمیز کردن تلاش ها با توجه به کروناویروس همه گیر نیز آلوده کرده است که بیش از 761,900 مردم در سراسر ایالات متحده وجود دارد به نظر می رسد “روشن زمانی, ارتباط با افزایش استفاده از این محصولات” آمریکا مقامات بهداشت نوشت: در یافته های خود را.

افزایش در تعداد تماس ها دیده می شد در تمام گروه های سنی CDC یافت اما مواجهه میان کودکان زیر سن پنج “به طور مداوم نشان” درصد زیادی از کل تماس ها در سه ماه اول هر سال.

که شامل یک مهد کودک سن کودک که داشت بی توجه در خانه و حمل و نقل به اتاق اورژانس پس از نوشیدن اتانول بر اساس ضد عفونی کننده دست های CDC گفت.

“به گفته او خانواده او شد سرگیجه بعد از خوردن یک مقدار ناشناخته سقوط کرد و ضربه سر او. او آغوشش استفراق کند همچنان کودکش در حالی که حمل و نقل به اد جایی که او ضعیف پاسخگو” CDC نوشت.

CDC همچنین گفت: یک زن بالغ توسعه دشواری تنفس و منتقل شد به اتاق اورژانس پس از شنیدن این خبر به تازگی خریداری مواد غذایی قبل از مصرف آنها و سپس غوطه ور شدن او در تولید مخلوطی از 10% سفید کننده و محلول سرکه و آب داغ.

“او منتقل شد به بخش اورژانس از طریق آمبولانس شد و با اشاره به خفیف هيپرکاپنی و در پایان بازدم خس خس سینه. او بهبود یافته با اکسیژن و گشاد کننده های برونش,” آژانس گفت.

سفید اختصاص بیشترین در صد افزایش تماس های مورد تمیز کردن محصولات CDC گفت: در حالی که غیر از الکل و مواد ضد عفونی کننده و دست عفونی اختصاص بیشترین درصد افزایش در میان دسته بندی مواد ضد عفونی کننده.

CDC توصیه می کند که کاربران همیشه به عنوان خوانده شده و به دنبال دستورالعمل روی برچسب اجتناب از مخلوط کردن محصولات شیمیایی پوشیدن چشم و پوست, حفاظت از اطمینان از تهویه کافی و ذخیره مواد شیمیایی را از دسترس کودکان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>