FDA اجازه خواهد داد که پزشکان برای درمان بدحال کروناویروس مبتلا به خون از بازماندگان

اهدا خون جمع آوری شده است در Bloodworks غربی در 17 مارس سال 2020 در سیاتل واشنگتن است.

کارن Ducey | گتی ایماژ

غذا و دارو اجازه خواهد داد که پزشکان در سراسر کشور برای شروع با استفاده از پلاسمای اهدا شده توسط coronavirus بازماندگان برای درمان بیمارانی که بدحال با ویروس تحت اضطراری پروتکل های تایید شده در سه شنبه.

FDA تصمیم می آید یک روز پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد که دولت در بخش بهداشت و درمان برنامه ریزی شده برای شروع درمان بدحال coronavirus بیماران با آنتی بادی پلاسمای غنی استخراج شده از خون کسانی که ام بازیافت.

درمان شناخته شده به عنوان نقاهت پلاسما قدمت قرن ها مورد استفاده قرار گرفت و در طول همه گیری آنفولانزای از سال 1918 در دوران قبل از مدرن واکسن و داروهای ضد ویروسی. برخی از کارشناسان استدلال کرده اند که آن را ممکن است بهترین امید برای مبارزه با کروناویروس تا زمانی پیچیده تر از روش های درمانی می توان توسعه یافته که می تواند ماه ها طول بکشد.

“رویکرد قطعا شایستگی و آنچه قابل توجه در مورد این است که این یک ایده جدید; آن بوده است با ما برای یک صد سال یا بیشتر گفت:” دکتر جفری Henderson, استادیار پزشکی و میکروب شناسی مولکولی در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس. “من فکر می کنم ما نمی دانیم که تا زمانی که ما تجربه و گزارش مورد این بیماری خاص که آیا آن موثر خواهد بود اما فقط بر اساس سابقه خود را با تعدادی از ویروس های دیگر من فکر می کنم این یک فرصت بسیار خوب از کار.”

هندرسون بخشی از یک شبکه در سراسر کشور از پزشکان و محققان به رهبری توسط یک تیم در دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور که کار کرده اند برای ایجاد پروتکل برای استفاده از پلاسما برای درمان کسانی که مبتلا به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

روش — اساسا برداشت, ویروس, مبارزه آنتی بادی از خون قبلا بیماران آلوده — همراه با علائم خفیف و کوتاه بیمارستان باقی می ماند برای برخی از بیماران در طول سال 2002 شیوع سارس. و گزارش اولیه از چین نشان می دهد نقاهت پلاسما نیز ممکن است موثر در کاهش اثرات COVID-19.

تحت اضطراری پروتکل های تایید شده توسط FDA پزشکان می توانند درخواست اجازه برای درمان بدحال COVID-19 بيمار مورد به مورد و بر اساس. در حال حاضر درمان های تجربی خواهد بود این سایت متعلق به بیمارانی که در وضعیت وخیم و در خطر مرگ است. FDA را برای پاسخ به بسیاری از درخواست در عرض چهار تا هشت ساعت در آژانس گفت. برای بیمارانی که نیاز به درمان سریع تر پزشکان می توانید تماس بگیرید FDA از عملیات اضطراری برای گرفتن تایید از طریق تلفن.

اگر درمان ثابت شده است بی خطر و موثر, به گفته کارشناسان این امر به احتمال زیاد بهترین کار اگر با توجه به بيماران قبل از علائم تبدیل به بیش از حد شدید است. و مطالعات گذشته نشان می دهد که فعال تزریق نقاهت پلاسما نیز ممکن است موثر در حفاظت از خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران از تبدیل شدن به طور جدی بیمار است.

FDA هشدار داد که پلاسما ثابت نشده است موثر برای COVID-19 و محققان که مایل به آزمایش آن به طور گسترده تر باید درخواست اجازه برای شروع یک محاکمه.

“اگر چه امیدوار کننده نقاهت پلاسما شده است نشان داده شده است موثر باشد در هر بیماری مورد مطالعه” FDA اعلام گفت. “بنابراین مهم است که برای تعیین از طریق آزمایش های بالینی قبل از اینکه به طور معمول تجویز نقاهت پلاسما برای بیماران مبتلا به COVID-19 که آن را بی خطر و موثر برای انجام این کار است.”

کارشناسان گفت: استفاده گسترده از نقاهت پلاسما در صورت تصویب در هفته های آینده خواهد نیاز به هماهنگی قابل توجهی بین بیمارستان ها و ملت خون بانک ها.

در نیویورک, مقامات بهداشت گفت: آنها برنامه شروع به جذب بیماران این هفته که به طور کامل بهبود از COVID-19. که تلاش مقامات گفت: به احتمال زیاد شروع در نیو راشل, نیویورک شهرستان, حومه شهر که مرکز ایالت اولیه وقوع چند هفته پیش به دلیل غلظت مردم وجود دارد که در حال حاضر در حال بهبود است.

“این تنها یک محاکمه” کومو روز دوشنبه گفت:. “این یک آزمایش برای افرادی که در شرایط جدی هستند اما جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت شده است در این کار با برخی از نیویورک بهترین مراقبت از سلامت سازمان است و ما فکر می کنم آن را نشان می دهد وعده و ما در حال رفتن به شروع که در این هفته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>