FDA می گوید: آن را نمی خواهد عمل در برابر تولید کنندگان است که شروع به ساخت ضد عفونی کننده دست

یک فرد با استفاده از ضد عفونی کننده دست در 39 اسکله در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا, ایالات متحده در دوشنبه 16 مارس سال 2020 است.

دیوید پل موریس | بلومبرگ | گتی ایماژ

دولت فدرال ایالات متحده اجازه خواهد داد که شرکت شروع به تولید خود ضد عفونی کننده دست با محدود ارشاد به عنوان گسترش coronavirus کاسته عرضه در سراسر کشور است.

با توجه به تقاضای بالا برای ضد عفونی کننده دست, U. s. غذا و داروی آمریکا جمعه اعلام کرد که آن را نمی خواهد اقدام علیه شرکت هایی که شروع به تولید ضد عفونی کننده دست برای مصرف کنندگان و متخصصان مراقبت های بهداشتی سازمان در بیانیه ای گفت.

“ما آگاه هستند از مهم اختلال در عرضه به صورت مبتنی بر الکل دست عفونی. بسیاری از تولید کنندگان را در دست عفونی و چندین نشان داده اند که آنها در حال کار برای افزایش عرضه” FDA کمیسر Stephen هان در بیانیه ای گفت. “در ضمن این guidances ارائه انعطاف پذیری برای کمک به پاسخگویی به تقاضا در طول این شیوع.

FDA گفت: آن صادر شده جدید خود را هدایت پس از دریافت گزارش از مصرف کنندگان و مراقبت های بهداشتی حرفه ای قادر به دسترسی ضد عفونی کننده پس از تقاضا سر به فلک کشید با توجه به گسترش coronavirus شده و در تمام 50 ایالت و آلوده بیش از 14,300 نفر در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده است.

شرکت به تازگی تلاش برای کمک به پچ کمبود ضد عفونی کننده دست با تجهیز نشدن خطوط تولید خود را. روز یکشنبه LVMH گفت: این کارخانه که برای تولید عطر و آرایش برای مارک های مانند کریستین دیور و Givenchy خواهد شروع به ساخت ژل دست. هم وجود دارد تعدادی از الکل مشروب در سراسر جهان گزارش شده است که تعویض تولید خود را به ضد عفونی کننده دست.

در نیویورک که دارای بالاترین تعداد موارد تایید شده در کشور و رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو اعلام کرد در ابتدای سال که دولت آغاز خواهد شد, تولید 100,000 بطری های خود را ضد عفونی کننده دست یک هفته برای دیدار با تقاضا است.

در هفته های اخیر متخصصان مراقبت های بهداشتی را گزارش کرده اند ضد عفونی کننده دست به سرقت رفته از بیمارستان و آنها را وادار به حذف بطری از مناطق رایج است. مردم نیز شروع به ساخت خانه خود را ساخته شده ضد عفونی کننده دست اگر چه FDA گفت: آن را نمی دانم که آیا این محصولات امن برای مردم و پوست.

در علاوه بر این به شستن دست مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نشان می دهد با استفاده از یک دست santizier با حداقل 60% الکل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>