FDA گزارش اولین coronavirus مربوط به کمبود دارو

یک تکنسین داروخانه پر از داروهای تجویزی در داخل فروشگاه وال مارت در Trevose, Pa.

مایک Mergen | بلومبرگ | گتی ایماژ

غذا و دارو گفت: صنعت داروسازی گزارش اولین کمبود دارو به دلیل COVID-19 شیوع گسترش یافته است که به 44 کشور در چند هفته.

FDA است که کاهش یافته است به شناسایی مواد مخدر گفت: کمبود مربوط به یک سایت تولیدی تحت تاثیر شیوع این بیماری در چین است.

“کمبود است که به دلیل موضوع را با تولید یک ماده فعال دارویی مورد استفاده در مواد مخدر” این سازمان گفت: در آن اطلاعیه مورخ پنج شنبه. “این مهم است که توجه داشته باشید که وجود دارد گزینه های دیگر است که می تواند مورد استفاده توسط بیماران است. ما در حال کار با تولید کننده و همچنین به عنوان دیگر تولید کنندگان برای کاهش کمبود.”

آژانس شده است هشدار به مصرف کنندگان است که تاثیر به پزشکی زنجیره تامین به احتمال زیاد تاثیر خود را در زندگی از جمله احتمالی به داروهای تجویزی و یا کمبود بحرانی محصولات پزشکی در ایالات متحده است. چین که در آن شیوع آغاز شد و در اواخر دسامبر, زیادی تامین کننده مواد فعال دارویی استفاده می شود به چند دارو.

چین این هفته شروع عملیات بازگشایی برای تعدادی از کسب و کار اما محدودیت های مسافرتی که هنوز در جای خود هستند به احتمال زیاد به کم کردن سرعت تولید.

FDA همچنین گفته شده است در تماس با بیش از 180 تولید کنندگان داروهای انسانی پس Jan. 24. آژانس درخواست از آنها برای ارزیابی کل زنجیره تامین و دیگر قطعات ساخته شده در چین.

“همچنین به عنوان بخشی از تلاش های ما FDA شناسایی شده حدود 20 داروهای دیگر که تنها منبع خود را از مواد فعال دارویی یا مواد مخدر به پایان رسید محصولات از چین” آژانس گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>