یک چک کارمند تولید کلروکين فسفات از سر گرفته پس از 15 سال در یک شرکت دارویی در Nantong شهرستان در شرق استان جیانگ سو چین روز شنبه, فوریه. با 27 سال 2020 است. کلروکين فسفات یک دارو برای درمان مالاریا نشان داده است برخی از اثر و قابل قبول ایمنی در برابر COVID-19 مربوط به ذات الریه در محاکمات به گفته رسانه های چینی.

از ویژگی های چین | برکرفت رسانه ها | گتی ایماژ

غذا و دارو هشدار داد مصرف کنندگان روز شنبه در برابر مالاریا مصرف مواد مخدر کلروکين و هیدروکسی کلروکین برای درمان Covid-19 خارج بیمارستان یا رسمی كارآزمايي باليني پس از “جدی” مسمومیت و مرگ و میر گزارش شده است.

این سازمان گفت: از آن آگاه شد گزارش از “جدی ریتم قلب مشکلات” در بیماران مبتلا به این ویروس بودند که تحت درمان با داروهای مالاریا اغلب در ترکیب با آنتی بیوتیک آزیترومایسین, معمولا شناخته شده به عنوان یک Z-Pak. همچنین هشدار پزشکان در برابر تجویز مواد مخدر برای درمان coronavirus خارج از بیمارستان.

“هیدروکسی کلروکین و کلروکين می تواند باعث ریتم غیر طبیعی قلب مانند QT interval طولانی شدن و خطرناکی سریع ضربان قلب به نام تاکی کاردی بطنی” آژانس نوشت: در اطلاع. “ما همچنان به بررسی خطرات مرتبط با استفاده از هیدروکسی کلروکین و کلروکين برای COVID-19 و ارتباط عموم هنگامی که ما اطلاعات بیشتر.”

بیماران مصرف داروهای تایید دلایل از جمله مالاریا و یا برای درمان شرایط خود ایمنی مانند لوپوس باید از ادامه مصرف دارو خود را به عنوان تجویز FDA گفت.

وجود دارد هیچ درمان اثبات شده برای Covid-19 که آلوده بیش از 2.7 میلیون نفر در سراسر جهان کشته و حداقل 191,231 که از صبح روز جمعه با توجه به داده ها پیروی توسط دانشگاه جانز هاپکینز. آمریکا مقامات بهداشتی می گویند یک واکسن برای جلوگیری از این بیماری را به حداقل 12 تا 18 ماه به معنی پیدا کردن یک راه موثر درمان مواد مخدر به زودی بسیار مهم است.

کلروکين یک دهه مخدر بود که تایید شده توسط FDA در سال 1949 برای درمان مالاریا. آن مشتق هیدروکسی کلروکین است که اغلب توسط پزشکان برای درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس. به مواد مخدر شده اند تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک پتانسیل “تغییر بازی” در مبارزه با کروناویروس. هر دو دارو در آزمایش های بالینی بررسی اثر خود را در درمان Covid-19 اما نه در حال درمان اثبات شده.

کلروکين به دست آورد توجه زیادی پس از یک مطالعه کوچک از 36 Covid-19 بيمار منتشر شده 17 مارس در فرانسه نشان داد که اکثر بیماران مبتلا به مصرف مواد مخدر پاک coronavirus از سیستم خود را خیلی سریع تر از گروه کنترل است. اضافه کردن آزیترومایسین به مخلوط “به طور معنیداری بیشتر کارآمد برای حذف ویروس” محققان گفت. کارشناسان بیماری های عفونی و دانشمندان هشدار داد که یافته های قطعی نیست.

این است که در حال توسعه داستان. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im