تشخیص شرکت Cepheid در روز شنبه گفت: آن را دریافت کرده اضطراری مجوز از سازمان غذا و داروی آمریکا برای استفاده از آن سریع مولکولی آزمون به صورت نقطه از مراقبت از بیماران است که می تواند تشخیص ویروس است که باعث COVID-19 در 45 دقیقه.

این اولین بار است که coronavirus آزمون است که می تواند انجام شود به طور کامل در نقطه ای از مراقبت از بیماران و ارائه نتایج در کمتر از یک ساعت. به طور معمول آزمایش فرستاده شده به مرکزی مرجع labs است که می تواند چندین روز به ارائه نتایج.

آزمون به نام SAR-CoV-2 Xpert Xpress توسعه یافته بود Cepheid یک Sunnyvale, California, شرکت طراحی شده است برای تشخیص SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19.

Cepheid با استفاده از تست ماشین به نام GeneXpert است که می تواند اجرای یک تست کامل در 45 دقیقه. در حال حاضر وجود دارد بیش از 23,000 خودکار GeneXpert سیستم در سراسر جهان با نزدیک به 5000 نفر از آنها در ایالات متحده Cepheid در بیانیه ای گفت.

Cepheid با استفاده از یک تکنولوژی مشابه آنفولانزا برای تست.

“در طول این زمان افزایش تقاضا برای خدمات بیمارستان پزشکان به فوریت نیاز به بر روی تقاضا تست تشخیصی برای زمان واقعی مدیریت بیماران در حال بررسی برای ورود به مراقبت های بهداشتی و امکانات. دقیق تست تحویل به بیمار می تواند تحول آفرین و کمک به کاهش فشار است که ظهور 2019-nCoV شیوع است و قرار است در مراقبت های بهداشتی و امکانات است که باید به درستی خود اختصاص تنفسی جداسازی منابع” دکتر دیوید Persing, MD, دکترا, ارشد, پزشکی و فناوری افسر در Cepheid در بیانیه ای گفت.

Cepheid رئیس جمهور وارن Kocmond اضافه شده که در آن سیستم های خودکار “نیازی به آموزش های تخصصی” به انجام آزمایشات.

آزمون آغاز خواهد شد به کشتی در جمعه 27 مارس ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im