FBI به بررسی اتهام اقدام به مجازات از حقوق مدنی فعال

اف بی آی در حال بررسی اقدام به مجازات از یک فعال حقوق مدنی توسط یک گروه از مردان سفید پوست در ایندیانا است.

Vauhxx بوکر است که یک عضو از شهرستان مونرو کمیسیون حقوق بشر ادعا می کند که مردان دوخته او را در برابر یک درخت قبل از ضرب و شتم او و یکی فریاد زد که دیگران به “طناب دار”.

تماشاچیان از جمله دوستان خود را – همه از آنها سیاه و سفید و فیلم برداری از این حادثه و فریاد زد: “به او اجازه دهید برود!” اما یکی از مردان فریاد زد و برگشت: “شما از اینجا ترک پسر با ما.”

در رسانه های اجتماعی ارسال در روز جمعه آقای بوکر گفت: “برخی از لحظات احساس می کنم مثل خودم دوباره تا من از خواب بیدار از کابوس های خیس در عرق در وسط شب.”

Pic: Jeremy Hogan/SOPA Images/Shutterstock Vauhxx Booker Protest in Bloomington, US - 06 Jul 2020
Vauhxx Booker, blue shirt, speaks during a community gathering to fight against racism. Protesters are demanding justice for Vauhxx Booker, who was allegedly lynched at Lake Monroe on Saturday the 4th of July 2020. 6 Jul 2020
تصویر: Vauhxx بوکر می گوید که او تا به حال ‘کابوس’ در مورد این حادثه. عکس: جرمی هوگان/SOPA تصاویر/شاتر

او نوشت: در مورد 4 جولای رویارویی در Facebook صفحه که او گفت: در زمان مکان در دریاچه مونرو در نزدیکی کمبریج جایی که او و دوستان او تصمیم گرفته بود به تماشای ماه گرفتگی به جای جشن روز استقلال.

در راه خود را به یک پارک یک مرد با پوشیدن یک کلاه مزین با مؤتلفه پرچم متهم و آنها را از تجاوز به حریم دیگران در ملک خصوصی, او گفت:.

آنها به او گفت که به اعتقاد برگزارکنندگان رویداد تا به حال دریافت مجوز برای عبور از این منطقه اما عذر خواهی کرد و هشدار به دیگران برای استفاده از یک ساحل عمومی برای دریافت به سایت, برای جلوگیری از درگیری. آنها بعد از کشف آن شده بود مسدود شده توسط یک گروه.

بیشتر از ایندیانا

“آنها فریاد می زدند:” سفید قدرت “در آنها” و دیگر موهن سخنان او در حساب خود را به طوری که او تصمیم گرفت به صحبت می کنند به مردان است که در زمانی که درگیری خشونت تبدیل شد.

36 ساله گفت که او دچار ضربه مغزی و همچنین کاهش و کبودی. او همچنین گفت: مردان پاره پاره کردن برخی از موهای خود را.

هنگامی که او در نهایت اجازه رفتن او و دیگران به نام پلیس و هنگامی که ماموران در صحنه وارد شدند او گفت: آنها صحبت کردند و به گروه اول ساخته شده هیچ دستگیری و به او گفت که آنها در گزارش.

یک سخنگوی ایندیانا وزارت منابع طبیعی که افسران در پاسخ به این حادثه شدند و در انتقاد به عدم دستگیری در آن زمان گفت: این سازمان است که همکاری با اف بی آی در حالی که در ادامه تحقیقات خود را با دادستان محلی.

آقای بوکر وکیل کاترین Liell نوشت: در Facebook است: “اف بی آی تحقیقات مربوط به حمله Vauhxx به عنوان یک جرم و جنایت نفرت. ما ضمن استقبال از این درخواست و احساس می کنم که ما یک گام نزدیک تر به عدالت است.”

او به خبرنگاران گفت: حمله شد “به وضوح نژاد با انگیزه” و این که مشتری خود را تنها جان سالم به در برد زیرا شهود آمد به کمک او.

“من تا به حال دوستان و غریبه ها که مایل به قرار دادن زندگی خود و بدن خود را در خط به مطمئن شوید که آنها نمی دانند که نگاه متفاوت آنها را قادر به زنده ماندن در وضعیت” آقای بوکر گفت: در یک کنفرانس خبری این هفته است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>