ماموران اف بی آی را شکست درب به دستگیری Ghislaine ماکسول

ماموران اف بی آی به حال به شکستن درب به دستگیری Ghislaine ماکسول که تا به حال پیچیده تلفن همراه در قلع فویل برای جلوگیری از تشخیص دادستان ها می گویند.

از همکاران سابق محکوم کودک آزار جفری اپستاین بود که نگهبانی در خانه اش توسط اعضای سابق ارتش بریتانیا زمانی که او دستگیر شد و در ژوئیه 2, New York مدارک دادگاه نیز گفت.

Ms ماکسول چهره تا 35 سال در زندان بیش از اتهامات او استخدام دختران نوجوان برای اپستاین به سوء استفاده جنسی در 1990s.

وکلا گفت: مقتدر, 58, یک “فوق العاده” پرواز خطر به عنوان او به انگلیسی و گذرنامه های آمریکایی و “ماهر در زندگی در خفا”.

Ghislaine Maxwell had moved to New Hampshire from New York shortly before her arrest
تصویر: ماکسول تا به حال نقل مکان به نیوهمپشایر از نیویورک در مدت کوتاهی قبل از دستگیری او

افشای جزئیات دستگیری او در نیوهمپشایر و مستغلات او خریداری شده در دسامبر دادستان گفت: ماموران اف بی آی گفت ماکسول برای باز کردن درب اما او خودداری کرد.

“از طریق یک پنجره عوامل دیدم متهم نادیده گرفتن جهت باز کردن درب و در عوض سعی کنید به فرار به یک اتاق دیگر در خانه به سرعت بستن درب پشت سر او” گفتند.

ماموران مجبور شدند برای شکستن از طریق درب به دستگیری ماکسول.

بیشتر از Ghislaine ماکسول

Ghislaine Maxwell was living in an isolated property in Bradford, New Hampshire, when she was arrested
تصویر: ماکسول بود زندگی جدا ملک در برادفورد, New Hampshire, زمانی که او دستگیر شد

در طول یک امنیت رفت و برگشت از خانه عوامل در بر داشت یک تلفن همراه پیچیده شده در فویل قلع بر روی یک میز که به آنها گفته بود “به ظاهر غلط تلاش برای فرار از تشخیص نه با مطبوعات و یا عمومی که البته هیچ توانایی برای ردیابی تلفن خود را و یا رهگیری او ارتباطات اما با اجرای قانون”.

تنها شخص دیگر در اموال در زمان ماکسول دستگیری خصوصی بود گارد امنیتی گفت که اف بی آی ماکسول “برادر تا به حال استخدام یک شرکت امنیتی کارکنان با اعضای سابق ارتش بریتانیا برای محافظت از متهم” خانه در چرخش دادگاه پرونده گفت.

ghislaine maxwell epstein prince andrew virginia giuffre
که Ghislaine ماکسول?

آن را نیز پدید آمده است که حداقل یکی از اپستین قربانیان و احتمالا بیشتر خواهد گفت که یک قاضی در جلسه روز سه شنبه که خانم ماکسول باید وثیقه را تکذیب کرد.

او وکلا استدلال می کنند او باید منتشر شود در $5 متر (£3.9 m) به قید وثیقه با نظارت الکترونیکی به آنها گفت که او ساخته شده یک قربانی پس از اپستاین خودش را کشته بود در زندان در ماه اوت گذشته.

Jeffrey Epstein and Ghislaine Maxwell on a pheasant shoot with Prince Andrew, Sandringham, Norfolk. Pic: Albanpix/Shutterstock
تصویر: جفری اپستاین و Ghislaine ماکسول در یک قرقاول شلیک با پرنس اندرو در Sandringham, Norfolk. عکس: Albanpix/شاتر

دادستان ادعا ماکسول نقش محوری را در تسهیل اپستین جنایات و او کمک به “استثمار جنسی که باعث عمیق و پایدار آسیب رساندن به قربانیان آسیب پذیر”.

ماکسول در هفته گذشته گفت که او “به شدت تکذیب اتهامات” و در نظر دارد برای مبارزه با آنها وکیل او همچنین استدلال می کنند که او محافظت شده مورد درخواست اپستاین زده در سال 2007 در میامی که تحت پوشش “هر بالقوه co-توطئه گران.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>