رشد سریع بانک های دیجیتال Revolut سه برابر ارزش گذاری به 5.5 میلیارد

نیکولای Storonsky مدیر اجرایی Revolut در مرحله, در MoneyConf fintech رویداد در لیسبون, پرتغال.

Seb دالی | Web Summit | گتی ایماژ

مالی, فناوری, راه اندازی Revolut مطرح شده 500 میلیون دلار در یک دور تازه از کمک های مالی که ارزش آن در 5.5 میلیارد.

سرمایه گذاری دور شد و به رهبری دره سیلیکون مبتنی بر سرمایه شرکت TCV — اولیه سرمایه گذار در شرکت هایی مانند Facebook و Netflix بکشد — و همچنین جذب و حمایت از سرمایه گذاران موجود Ribbit سرمایه DST جهانی Lakestar و GP Bullhound.

به این معنی Revolut است ارزیابی خود دیده است سه برابر افزایش می دهد از آخرین باری که با ارزش توسط سرمایه گذاران در $1.7 میلیارد دلار در آوریل سال 2018 است. با اضافی $500 میلیون دلار در بانک, آخرین دور طول می کشد Revolut کل مقدار افزایش به $836 میلیون.

با توجه به داده ها از سرمایه گذاری تجزیه و تحلیل سرمایه شرکت CB بینش Revolut در حال حاضر با تجارت الکترونیک پرداخت اندازی Klarna به عنوان با ارزش ترین fintech start-up در اروپا است.

تاسیس در سال 2015 Revolut در ابتدا محبوبیت به دست اورد با اجازه دادن به کاربران صرف پول در خارج از کشور بدون پرداخت هزینه های شیب دار. آن را در حال حاضر یکی از موج جدید نرم افزار تلفن همراه مبتنی بر رقیب بانک ها که ارائه خدمات بانکی بدون هزینه شبکه های فیزیکی شعب. رقبای خود شامل شرکت های بریتانیا Monzo و سار و همچنین به عنوان رقیب آلمانی N26 که به تازگی گفت: آن را ترک انگلستان با توجه به Brexit.

در طول سال Revolut دارای ویژگی های جدید اضافه شده به آن برنامه از جمله cryptocurrency و معاملات سهام و اخیرا پس انداز محصولات. آن را در حال حاضر دارای یک پایگاه مشتری از بیش از 10 میلیون کاربر با مشتری رشد بالا رفتن بیش از 150 درصد در سال 2019. آن را نیز امن بانکداری اروپا مجوز از لیتوانیایی بانک مرکزی در اواخر سال 2018 که در آن گفت: کمک خواهد کرد که آن را در ارائه خدمات بیشتر مانند وام است. این شرکت همچنین به دنبال به دست آوردن انگلستان مجوز بانکی.

برای سال Revolut شده است و به دنبال گسترش به آمریکا و این تازه تزریق پول نقد می تواند به آن نزدیک تر به آن هدف. در حالی که آن را موفق به گسترش فراتر از اروپا به کشورهایی مانند استرالیا و سنگاپور و امریکا ثابت کرده است که یک مهره سخت تر به کرک برای Revolut و دیگر fintechs با توجه به نظارتی پیچیدگی. این شرکت گفت که به دنبال راه اندازی در آمریکا در نیمه اول سال 2020 است.

با این حال تاکید کرد که هدف اصلی آن با جدید تامین مالی برای تقویت آن زمان ارائه در بازارهای موجود و همچنین راه اندازی خدمات وام برای خرده فروشی و کسب و کار مشتریان.

“ما در یک ماموریت برای ساخت یک مالی جهانی پلت فرم — یک برنامه که در آن مشتریان می توانید مدیریت تمام خود را روزانه و امور مالی و سرمایه گذاری نشان می دهد اعتماد به نفس سرمایه گذار در مدل کسب و کار” Revolut موسس و مدیر عامل شرکت Nik Storonsky در بیانیه ای گفت.

او اضافه کرد که آن را “تلاش در جهت سودآوری” چیزی است که خواهد شد از نزدیک تماشا سرمایه گذاران پس از این شرکت زیان دو برابر در سال 2018 به £32.8 میلیون ($42.4 میلیون). این امید تمرکز بر اشتراک مبتنی بر حساب که در آن کاربران با پرداخت هزینه ماهانه برای قدرت پردازش اضافی می تواند کمک به افزایش خط پایین خود را. مانند بسیاری از رقبای Revolut در حال حاضر منابع بسیاری از درآمد خود را از هزینه های شارژ برای تجار هر بار که یک مشتری با استفاده از کارت خود را به پرداخت هزینه برای چیزی است.

راه اندازی, که در حال حاضر بیش از 2000 کارمند در سراسر جهان افزایش تا آن تیم مدیریت ارشد در سال گذشته با ارشد استخدام از جمله انتصاب مدیریت دارایی جانباز مارتین گیلبرت به عنوان رئیس گزارش زیر از فرهنگ کار و رعایت مسائل. برای آن بخش Revolut اعتراف به شکست در چگونه کارکنان خود را تحت درمان قرار گرفتند در اوایل روز از عملیات اما به عقب رانده در پیشنهادات که در آن تا کنون موفق به دیدار با الزامات قانونی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>