خانواده از زن و شوهر و دختر جوان که در تصادف ماشین ‘کاملا ویران’

دو و پدر و مادر و دو دختر جوان که در یک تصادف ماشین در ارتفاعات اسکاتلند نامگذاری شده اند با خانواده های خود گفت: تاثیر این حادثه خواهد بود “احساس دور و گسترده”.

ریس پسر عموی 25 و جما پسر عموی 26 شدند سفر با Peyton و هایدی, یک, زمانی که مینی کوپر برخورد با یک فورد فیستا در A82 توسط Hillfarm, Torlundy در نزدیکی فورت ویلیام در حدود 5.30 pm در روز پنج شنبه.

راننده این خودرو 56 سال های جدی رنج می برد اما غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

The young family of four were killed in a crash on the A82 at Torlundy near Fort William
تصویر: جوان خانواده چهار کشته در تصادف در A82 در Torlundy در نزدیکی فورت ویلیام

به عنوان پلیس در ادامه به بررسی شرایط اطراف تراژدی بستگان و توصیف خود را از دست دادن به عنوان “کاملا ویرانگر”.

“هر دو خانواده در حال دل با غم از دست دادن جرثومه Rhys Peyton و هایدی” گفت: یک بیانیه است.

“آنها یک خانواده جوان با بسیار به نگاه به جلو به. به زندگی خود را کوتاه قطع تا به طور ناگهانی و در چنین شرایطی کاملا ویرانگر است.

“به عنوان یک زن و شوهر جوان جما و ریس کار واقعا سخت به ارائه محبت امن و امن خانه و خانواده زندگی خود را که آنها کاملا اختصاص داده شده به. آنها شناخته شده توسط بسیاری از با هر دو خانواده در حال گسترش است و از دست دادن آنها احساس خواهد شد دور و گسترده.

بیشتر از اسکاتلند

“با توجه به شرایط وحشتناک ما می خواهم برای تشکر از خدمات اورژانس و هر کسی که درگیر در شب. ما همچنین می خواهم برای تشکر از همه برای حمایت از ما همچنان به دریافت خواهید کرد.

“به عنوان یک خانواده, ما در حال حاضر با احترام بپرسید که ما با توجه به زمان و حفظ حریم خصوصی به سرند و برای آمدن به شرایط با از دست دادن Rhys, جرثومه, Peyton و هایدی.”

هر کسی که شاهد سقوط و یا وسایل نقلیه درگیر از قبل یا dash cam فیلم و یا دیگر اطلاعات است که می تواند کمک خواسته است برای تماس با پلیس بر 101 به نقل از حادثه 2942 از 20 فوریه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>