مختلف نادرست از پیام های متنی فرستاده برای بسیاری از آمریکایی ها در روز یکشنبه و دوشنبه تمام شده کمی متفاوت قبل از ساخت همان افشا ادعا می کنند: حکومت نظامی در حال آمدن است.

حکومت نظامی در حال آمدن است. سیاستمداران ایالات متحده در روز دوشنبه به دنبال حذف هر گونه شک و علنا افشا و خنثی شایعات. اما پیام ثابت سخت برای متوقف کردن و یا حتی ردیابی زیرا آنها به اشتراک گذاشته شده در متون اغلب فرستاده شده توسط افرادی که به معنای خوبی است.

“لطفا توصیه شود. ظرف 48 تا 72 ساعت رئیس جمهور خواهد شد بیرون کشیدن آنچه که به نام استافورد عمل می کنند. سهام تا در هر آنچه که شما نیاز به مطمئن شوید که شما باید یک دو هفته عرضه از همه چیز. لطفا به شبکه خود را” یکی از این غلط متن پیام به عنوان خوانده شده.

با شبکه های رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter سرکوب گسترش خطرناک اطلاعات غلط در مواجهه با این بیماری همه گیر اطلاعات گمراه کننده و ادعاهای دروغین را نقل مکان کرد به آنچه کارشناسان در حال تماس با یک لفظ “بازی تلفن” در متن برنامه پیام رسانی.

برخی از کاربران حتی کسانی که به هیچ وجه قصد پخش كردن, اشتباه, اطلاعات, حمل و نقل هستند همراه ویروسی شایعات و افسانه های شهری در تلاش برای فشار به اطلاعات حیاتی است که اغلب نادرست است.

و کسانی که پیام های متنی را شدت دستپاچه بسیاری از آمریکایی ها که نمی دانند چگونه به طور جدی به آنها را به عنوان آنها اغلب با دریافت این پیام از یک دوست یا عضو خانواده. در حالی که آن را دشوار برای پیگیری که چگونه گسترده متون تبدیل شده اند و بسیاری از مردم در رسانه های اجتماعی ارسال کرده اند تصاویری از پیام ها و شایعات را swirled به اندازه کافی به فشار مقامات آنها را به آدرس.

کاخ سفید شورای امنیت ملی توییتی اواخر جمعه شب که “متن پیام شایعات ملی #قرنطینه جعلی هستند. هیچ ملی مستند. @CDCgov است و ادامه خواهد داد به ارسال آخرین راهنمایی در #COVID19.”

روز دوشنبه دیابت مارکو روبیو R-Fla., التماس آمریکایی ها به “توقف پخش كردن, احمق شایعات در مورد مارشال قانون” و گفت: این شایعات بودند “کاملا نادرست است.”

در حالی که دولت فدرال از قدرت به برخی از اقدامات برای دلایل بهداشتی از جمله آزمایش مردم از ورود به کشور تصمیم گیری در مورد تصویب قرنطينه و دیگر محدودیت های محلی سقوط به دولت.

مشابه شایعه swirled از طریق پیام های متنی در میان مردم در شهر نیویورک در هفته گذشته منجر پلیس به طور رسمی انکار است که وجود دارد هیچ برنامه ای برای قرنطینه این شهرستان است.

پیام های شبیه به انواع قدیمی تر از اطلاعات غلط — هرگونه شایعات فرستاده شده در نامه و سپس ایمیل و در حال حاضر فرستاده شده از طریق گروه متن که در میان عدم اطمینان از coronavirus بیماری همه گیر.

قرار “منبع” از رزمی قانون شایعات متفاوت از گیرنده به گیرنده. نسخه های مختلف از متون دیده می شود توسط NBC News ویژگی این شایعه به “عالی رتبه مقامات نظامی” یک “دوست نزدیک … با فوق العاده اطلاعات قابل اعتماد” و “یک منبع است که با این نسخهها کار برای امنیت.”

گسترش متون می آید به عنوان متخصصان سلامت هشدار داده اند از “infodemic” در اطراف coronavirus و یک نظرسنجی توسط شوالیه بنیاد غیر انتفاعی, روزنامه نگاری, سازمان یافت 74 درصد از آمریکایی ها نگران coronavirus اطلاعات غلط.

دیوید Iserson نویسنده ای که دریافت یکی از ویروسی متون بود که نسبت به “اچ در دفتر شهردار گفت:” متن پاچه کسانی که آن را دریافت کرد.

“آن را مانند بوی bulls – – – اما بدیهی است که گوشی دوستان و عزیزان از,” او گفت:.

ایرنه Pasquetto رئیس سردبیر Harvard Kennedy School اطلاعات غلط نقد و بررسی شده است ردیابی این نوع ویروسی در سراسر برنامه های پیام رسانی عمدتا در کشورهای دیگر قبل از ظهور coronavirus. او گفت: این نوع ویروسی گسترش شایعه از طریق پیام متنی گروه یک مثال از “پنهان virality” در بخشی به دلیل تاثیر شایعه است نه سنجش تا آن رسیده است یک جرم بحرانی است.

“این خبر از آنجا که هیچ کس می توانید ببینید که چه مردم در حال صحبت کردن در مورد خارج از خود شبکه فوری و ویروسی به دلیل محتوای برنامه های پیام رسانی دارای پتانسیل بسیار قانع کننده” Pasquetto گفت. “این است که به اشتراک گذاشته شده توسط مردم ما شخصا می دانیم — ما شماره تلفن خود را — و ما تمایل به اعتماد است.”

Pasquetto گفت: راه شایعات سفر در ایالات متحده آمریکا است که متفاوت از دیگر سازمان ملل که در آن برنامه پیام رسانی WhatsApp شایع تر است, در بخشی به دلیل آمریکا متن پیام گروه تمایل به در اندازه کوچکتر.

“یک تفاوت بین ایالات متحده و وضعیت راه های که در آن WhatsApp استفاده می شود در سراسر جهان ممکن است که در واتساپ مردم تمایل برای به اشتراک گذاشتن شایعات در گروه های بسته حدود 20 تا 30 مردم” Pasquetto گفت. “شایعات در گردش در برنامه های پیام رسانی به ندرت به مراجعه و یا با استناد به منابع رسمی یا رسانه های جریان اصلی و آنها تمایل به بود یا طنز یا informativebut اغراق آمیز و پر شور است.”

کلر وردل یک از بنیانگذاران اطلاعات غلط سازمان پژوهش اولین پیش نویس در دانشگاه شهر نیویورک گفت که بخشی از این مشکل با “مشاهده virality” است که وجود دارد هیچ حس چگونه گسترده شایعات بنابراین ساخت آنها را سخت تر برای مهار.

“این همه در مورد احساسات” وردل گفت. “هنگامی که آن را ‘دوست من که با این نسخهها کار در وزارت دفاع که وجود دارد گفت: یک جلسه مخفی’ آن را به قدرتمند ترین شکل disinfo. حتی روزنامه نگاران نمی توانم به شما بگویم اگر یک جلسه محرمانه اتفاق نمی افتد.”

“با این, شما نمی توانید بگویید اگر این بازیگران مخرب گسترش این شایعات یا فقط جلوه ای از بازی های تلفن.”

وردل گفت که چنین دروغ می توانید در پیام های متنی در بخشی به دلیل سیستم عامل رسانه های اجتماعی مانند Facebook و Twitter را تا حد زیادی در پایین ترک خورده coronavirus دروغ.

“این قطعا کامل نیست اما من دیده ام بسیار شجاع تصمیم گیری توسط سیستم عامل است. با بیان سیاسی وجود دارد اغلب دو طرف وجود دارد اما هیچ پوش بک در این یکی” وردل گفت. “وجود دارد هیچ سوال در مورد آسیب های با این نوع از اطلاعات غلط. آن را کاملا روشن است و این نشان می دهد که آنچه می تواند انجام شود زمانی که سیستم عامل آن را به طور جدی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im