سقوط نرخ باروری به ماشه عمده تغییرات در قدرت اقتصادی, پژوهش, پیش بینی

مردم با لباس های رنگارنگ خرید و فروش کالا در یک خیابان بازار در Osogbo, نیجریه در هوای گرگ و میش.

خورخه فرناندز | LightRocket via Getty Images

کاهش نرخ باروری به احتمال زیاد معنی تقریبا در هر کشور است کاهش جمعیت تا پایان این قرن با توجه به یک مطالعه جدید راه اندازی “تغییرات عمده” در اقتصاد جهانی قدرت است.

یک گزارش جدید در کارشناسی مجله پزشکی لانست منتشر شده در جمعه, انتظار جهانی جمعیت به اوج در 9.7 میلیارد دلار در سال 2064 با تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان پیش بینی به سقوط به 8.8 میلیارد دلار 2100.

این تحلیل می گوید که بهبود در دسترسی به مدرن پیشگیری از بارداری و آموزش و پرورش زنان و دختران می تواند زیر بنای “گسترده” و “پایدار” کاهش قیمت های جهانی باروری است.

به این معنی که در صورت عدم وجود لیبرال سیاست های مهاجرتی, 183 از 195 کشور جهان در این سیاره نمی خواهد بود قادر به حفظ جمعیت فعلی تا پایان قرن.

جمعیت در 23 کشور از جمله ژاپن و تایلند و ایتالیا و اسپانیا پیش بینی می شود برای دیدن مربوطه خود را در جمعیت های کوچک بیش از نیمی از, در حالی که یکی دیگر از 34 کشور جهان از جمله چین را به دیدن یک قطره از بیش از 25 درصد.

در مقابل جمعیت از کشورهای جنوب صحرای آفریقا پیش بینی شده است سه گانه در طول قرن پژوهش گفت: به 3.07 میلیارد دلار در سال 2100 تا از برآورد سطح از 1.03 میلیارد دلار در سال 2017.

شمال آفریقا و خاورمیانه تنها دیگر مناطق پیش بینی شده که جمعیت بیشتری در 2100 هنگامی که در مقایسه با سال 2017.

“این مهم تحقیق نمودار های آینده ما نیاز به برنامه ریزی به صورت فوری” ریچارد هورتون را editor-in-chief لانست گفت: در آزادی مطبوعات.

“این ارائه می دهد یک چشم انداز برای رادیکال تغییر در جغرافیای سیاسی قدرت چالش های اسطوره ها در مورد مهاجرت و تاکید بر اهمیت حفظ و تقویت جنسی و حقوق باروری زنان است.”

“آفریقا و جهان عرب را به شکل ما در آینده در حالی که اروپا و آسیا را عقب رفتن در خود نفوذ” هورتون ادامه داد. “در پایان قرن جهان خواهد بود چند قطبی با هند ، نیجریه و چین و ایالات متحده غالب قدرت. این واقعا یک دنیای جدید یکی از ما باید به آماده سازی برای امروز.”

مهاجرت به تبدیل شدن به ‘ضرورت’

این پژوهش که با استفاده از داده ها از مطالعه بار جهانی بیماری 2017, همچنین هشدار از تغییرات جهانی در ساختار سنی.

این انتظار مردم بیش از 80 سال به تعداد تحت 5s دو به یک به 2100 به باروری می افتد و امید به زندگی را افزایش می دهد در سراسر جهان.

مطمئن باشید این مطالعه پیش بینی تعداد کودکان زیر 5 سال سن به کاهش 41 درصد به 401 میلیون دلار 2100 از 681 میلیون در سال 2017. تعدادی از افراد بالای 80 سال سن است به افزایش شش برابر به 866 میلیون از 141 میلیون.

کاهش نرخ در سن کار جمعیت می تواند منجر به یک تغییر چشمگیر در اندازه اقتصاد این تحقیقات می گوید: با مجموعه چین به جای آمریکا با بزرگترین محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) در 2035.

کارگران کار در یک صندلی خودرو تولید کارخانه در لهاسا منطقه شیان شمال غربی چین در استان شاآنشی Feb. 26, 2020.

ایسنا | لیو شیائو | گتی ایماژ

ایالات متحده انتظار می رود اصلاح نقطه بالا توسط 2098 اگر مهاجرت همچنان به حفظ این کشور نیروی کار و چین می بیند سریع کاهش جمعیت از سال 2050 به بعد.

هند است که تصور می شود یکی از چند — اگر تنها —قدرت های بزرگ در آسیا است که حفاظت از آن جمعیت در سن کار طی قرن.

به عنوان یک نتیجه از آن است که هوا به افزایش تولید ناخالص داخلی در رتبه سوم از هفتم. در همان زمان کشورهای جنوب صحرای آفریقا تبلیغ است برای تبدیل شدن به “به طور فزاینده ای قدرتمند قاره در ژئوپولیتیک مرحله به عنوان جمعیت آن افزایش می یابد.”

نیجریه خاص از آن است که انتظار می رود تنها کشور در میان جهان 10 پرجمعیت ترین کشورهای برای دیدن آن جمعیت در سن کار رشد از طریق به 2100 حمایت از رشد سریع اقتصادی آن را به عنوان موج به نهم در تولید ناخالص جهانی در رتبه بندی بالا از 23 محل در سال 2017.

انگلستان و آلمان و فرانسه در حال انتظار باقی می ماند در بالا 10 بیشترین تولید ناخالص داخلی در سراسر جهان در نوبه خود از قرن, در حالی که ایتالیا و اسپانیا پیش بینی به سقوط به 25 و 28 به ترتيب بازتاب بسیار بیشتر کاهش جمعیت.

استاد ابراهیم ابوبکر از دانشگاه کالج لندن که نه درگیر در این تحقیقات گفت: اگر یافته های این مطالعه بود “حتی نیمی دقیق” و سپس مهاجرت را تبدیل به “یک ضرورت برای همه ملت و نه یک گزینه است.”

“مثبت اثرات مهاجرت بر سلامت و اقتصاد شناخته شده در سطح جهان است. انتخاب که ما با آن مواجه است این است که آیا ما بهبود سلامت و ثروت اجازه می دهد برنامه ریزی شده جمعیت جنبش و یا اگر ما تا پایان با یک طبقه از وارد کار و ناپایدار جوامع,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>