کارخانه ها در چین باقی می ماند توقیف به عنوان برخی از مناطق گسترش خاموش شدن ناگهانی میان coronavirus قرنطینه تلاش

کارگران چینی مونتاژ قطعات الکترونیکی در تایوانی فن آوری های غول پیکر Foxconn کارخانه در شنژن چین است.

خبرگزاری فرانسه | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

عدم اطمینان در مورد از سرگیری کار در کارخانه ها در چین تنظیم است در استانها و یا شهرستانها ارسال در تاریخ های مختلف برای تمدید خاموش کردن به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه به گسترش است.

مقامات در ابتدا گفت: عملیات می تواند انتخاب کنید تا دوباره در دوشنبه اما در حال حاضر تمدید تاخیر در بازگشایی می تواند کشیده و حتی بیشتر برای بسیاری از کارخانه ها از جمله اپل بزرگترین تولید کننده Foxconn.

حتی اگر کسب و کار بودند و در حال اجرا دوباره کارگران خود را هنوز هم باید برای تحقق قرنطینه مورد نیاز از حدود دو هفته است.

با تاخیر بیشتر تحلیلگران هشدار داد یک ضربه بزرگ نه فقط برای اقتصاد چین اما در سطح جهانی.

خاموش شدن ناگهانی تمدید

در هفته گذشته بیش از 20 استان ها و مناطق دیگر گفت: کسب و کار به سر کار قبل از Feb. 10 در اولین. در سال 2019 آن قسمت از چین اختصاص بیش از 80 درصد از تولید ناخالص ملی و 90 درصد از صادرات با توجه به CNBC محاسبات از اطلاعات قابل دسترسی از طریق وزش اطلاعات است.

این نامشخص است که آیا کارخانه می تواند از سرگیری تولید در این هفته در میان محلی قرنطینه تلاش و کنترل ترافیک.

مورگان استنلی

برخی از استان ها و مناطق در حال حاضر گفت: شرکت ها برای بازگشت به کار تا 1 مارس به گفته مقامات.

در حالی که به نظر می رسد که فعالیت های کسب و کار در برخی از استان ها را تا حدی رزومه دوشنبه کارگران بازگشت از استانهای دیگر هنوز هم موضوع را به قرنطینه و برخی از بخش ها مانند ساخت و ساز و نیاز به تاخیر در از سرگیری کار مورگان استنلی نوشت: در گزارش روز دوشنبه صبح.

“این نامشخص است که آیا کارخانه می تواند از سرگیری تولید در این هفته در میان محلی قرنطینه تلاش و کنترل ترافیک. در واقع بسیاری از مقامات و شرکت در سطوح محلی هستند هدف قرار دادن Feb. 17 یا زود به راه اندازی مجدد کسب و کار و از سر گیری است به احتمال زیاد به یک رویکرد مرحله به مرحله” سرمایه گذاری بانک نوشت.

اما گفت: “هنوز هم وجود دارد عدم قطعیت به عنوان به چگونه به سرعت coronavirus وضعیت را تحت کنترل در آورد و زمانی که تولید کالا و خدمات حمل و نقل خواهد یافت و به سطح نرمال است.”

“که … عمده انفجار به زنجیره ارزش جهانی نه تنها برای چین بلکه جهان است. که در حال حاضر اساسا یک ماه و نیم بدون کارخانه, کارگر, گفت:” آلیشیا گارسیا Herrero اقتصاددان ارشد برای آسیا و اقیانوسیه در Natixis.

“پس در واقع آن را یک ضربه بزرگ به اقتصاد چین و جهان,” او گفت: CNBC در روز دوشنبه.

آنچه ما می دانیم درباره Foxconn و شرکت های دیگر

این گزارش شامل شرکت های بزرگ مانند تایوان-ذکر شده Hon Hai Precision Industry بهتر شناخته شده به عنوان Foxconn و بزرگترین آیفون اسمبلر.

گزارش رویترز روز شنبه به نقل از یک فرد آشنا با این موضوع Foxconn دریافت تایید برای از سرگیری تولید در یک مرکز در Zhengzhou. اما این شرکت هنوز “تلاش بسیار سخت” برای ترخیص کالا به بازگشایی گیاهان در دیگر نقاط چین رویترز گزارش داد.

Foxconn نیست به طور مستقیم تایید برنامه های خود را به راه اندازی مجدد عملیات اما گفته CNBC در یک بیانیه گفت: “این عملیات برنامه برای امکانات ما در چین به دنبال توصیه های دولت های محلی و ما را دریافت نکرده اند هر گونه درخواست از مشتریان ما نیاز به از سرگیری تولید در اوایل.”

اما تاخیر به طور بالقوه می تواند ضربه اپل تحلیلگران می گویند.

در یک توجه داشته باشید در یکشنبه Wedbush اوراق بهادار نوشت که این توسعه می تواند “یک شوک به سیستم و اخلال در زنجیره تامین بیشتر برای اپل” برای هر دو اپل و AirPods که در حال حاضر رو به یک کمبود.

در خودرو بخش تویوتا و بی ام و گفت: آنها در حال گسترش آتن برای گیاهان در چین تا هفته آینده — در میان چند که خودروسازان گفت: آنها به تأخیر انداختن reopenings.

در میان شرکت های فن آوری در چین, هنگ کنگ-ذکر شده Tencent خواسته است تا کارکنان خود را برای ادامه کار از خانه برای یک هفته دیگر تمدید بازگشت تاریخ برای از Feb. 14 Feb. 21.

— CNBC یونیس Yoon, هیلاری پان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>