Facebook را زوکربرگ در دیدار اتحادیه اروپا, رقابت, رئیس جلوتر از جدید A. I. قوانین

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل ملاقات با اروپا رقابت رئیس در بروکسل دوشنبه در زمانی که تنظیم کننده در منطقه در حال آماده سازی قوانین جدید است که می تواند تاثیر شبکه های اجتماعی کسب و کار.

کمیسیون اروپا که بازوی اجرایی اتحادیه اروپا است و با توجه به پرده مقررات جدید در هوش مصنوعی (AI) چهارشنبه. گزارش های رسانه ها نشان می دهد که اتحادیه اروپا می تواند به عنوان دور به عنوان موقت ممنوعیت استفاده از تشخیص چهره. Facebook یکی از بسیاری از ایالات متحده tech غول که سرمایه گذاری کرده اند A. I. زوکربرگ شرکت به تازگی خریداری انگلیسی A. I. شرکت Deeptide و لندن با کامپیوتر چشم انداز شروع به فرار کردن فن آوری.

زوکربرگ بازدید نیز اتفاق می افتد در زمانی که تنظیم کننده های اروپایی در حال بررسی این که آیا Facebook داده شیوه باید بی احترامی قانون رقابت. Margrethe بازرگانی اتحادیه اروپا, رقابت, رئیس, همچنین به دنبال در گوگل و آمازون داده ها با استفاده از در جدا کردن پروب.

یک Facebook سخنگو گفت CNBC دوشنبه که زوکربرگ ملاقات “با تصمیم گیرندگان در بروکسل به بحث در مورد یک چارچوب جدید برای قوانین و مقررات برای اینترنت.” سهام Facebook هستند تا حدود 30 درصد بیش از 12 ماه گذشته.

Facebook مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ پاسخ به سوالات در مورد استفاده نادرست از میلیون ها نفر از کاربران اطلاعات سیاسی مشاوره در پارلمان اروپا در بروکسل بلژیک در این تصویر گرفته شده از رویترز تلویزیون 22 مه 2018

ReutersTV | ایسنا

زوکربرگ گفت: در فایننشال تایمز روز شنبه که شرکت های خصوصی مانند Facebook نیاز به کمک از رگولاتور در تعریف جنبه های خاصی از کار خود را. Facebook ارشد به نام خاص و مقررات وقتی که می آید به انتخابات محتوای مضر حفظ حریم خصوصی و داده های قابل حمل.

“مارک زوکربرگ اتحادش را تغییر لحن خود را تا حدودی” ست والیس-جونز تحلیلگر اصلی در Omdia گفت CNBC “و نشانه” دوشنبه.

“او شده است به دنبال در چهار حوزه مختلف او شده است صحبت کردن در مورد چیزهایی مانند انتخابات صداقت” والیس-جونز افزود که زوکربرگ “تلاش برای جلوگیری از, من فکر می کنم به دنبال رقابت و مالیات جنبه که احتمالا بیشتر گران است.”

Facebook و دیگر ایالات متحده شرکت فنی شده اند تحت فشار در اروپا بلکه تا حدی در ایالات متحده است. کمیسیون تجارت فدرال (FTC) در هفته گذشته گفت: این امر می تواند بررسی قبل از خریداری توسط حروف الفبا, آمازون, اپل, Facebook و مایکروسافت.

والیس-جونز همچنین گفت: CNBC که خود به خود این ادغام هستند و نه ضد رقابتی “اما اگر شما نگاه در الگوی رفتار شاید آن را ساخت و آنها را به چیزی بزرگتر است.”

مدیر عامل شرکت اپل زمان طبخ قبلا گفته CNBC که آن را بدست می آورد یک شرکت هر دو تا سه هفته به طور متوسط به دنبال استعداد و مالکیت معنوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>