Facebook UK رئیس می گوید: “هنگامی که نفرت را در جهان نیز وجود خواهد داشت نفرت در Facebook’

Facebook موسس و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در سال 2013. (عکس توسط جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

جاستین سالیوان | گتی ایماژ

Facebook, u. k., رئیس, Steve تخم گفت: “هنگامی که نفرت را در جهان نیز وجود خواهد داشت نفرت در Facebook” را به عنوان شرکت در ادامه به تحریم پلت فرم با توجه به در جریان سخنرانی نفرت و نگرانی است.

Patagonia, فورد, آدیداس, HP, Coca-Cola, Unilever و استارباکس تنها برخی از شرکت هایی که پیوست, توقف نفرت برای سود کمپین کشیده و خود را تبلیغات از Facebook. کمپین معتقد است که Facebook انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حذف تفرقه نژادپرستانه و نفرت محتوا.

دریچه است که در Facebook معاون رئیس جمهور از شمال اروپا به عنوان به خوبی به عنوان مدیر برای, انگلستان. & ایرلند گفت: این شرکت در حال انجام است همه از آن می توانید به مقابله با سخنرانی نفرت در پلت فرم آن است.

“ما کار کرده اند در این منطقه برای سال های بسیاری است و ما در واقع سرمایه گذاری میلیون ها نفر در تیم ها و سیستم های به, بهبود,” او گفت: رادیو بی بی سی 4 “امروز” نشان می دهد.

“اگر ما نگاهی به خصوص منطقه از گفتار نفرت … سیستم های ما در حال حاضر شناسایی و حذف 90% به صورت خودکار. حالا که کامل نیست اما ما نمی دانیم که از 23% یک زن و شوهر از سال پیش است.”

با این حال در ژوئن 4, شماره یک پست در Facebook شد گزارش تصویری این ادعا که جورج فلوید, گزارشی مردی که کشته شده توسط پلیس بود “وحشتناک انسان بودن” و “با انگیزه نژادی پلیس آمریکا یک اسطوره است.” ویدیو دریافت 24 میلیون بازدید در 19 ساعت است.

کاخ سفید کارمند بن رودز گفت: در توییتر در اوایل ماه ژوئن: “Facebook سود حاصل از یک الگوریتم است که mainlines نفرت. بدتر از آن می شود برای ما بهتر است برای آنها. مدل کسب و کار خود است تخریب انسجام اجتماعی.”

هچ گفت که او “نمی تواند مخالف بیشتر” قبل از رفتن به اضافه کردن “وجود دارد بدون سود به حال در محتوا است که نفرت انگیز است.”

“وجود دارد 3 میلیارد نفر در سراسر جهان که با استفاده از سیستم عامل های ما … ده ها میلیارد پیام ها و نوشته های رد و بدل شده گفت:” هچ. “در حال حاضر وجود دارد یک اقلیت کوچک از کسانی که نفرت و چون تا آنجا که ما بهترین — و همیشه وجود دارد بیشتر است که ما می توانید انجام دهید و ما را انجام خواهد داد — اما وقتی نفرت در جهان نیز وجود خواهد داشت hate on Facebook.”

با وجود پذیرش هچ اضافه شده است وجود دارد “هیچ تحمل بر روی پلت فرم ما برای بیان نفرت.”

در اوایل این ماه Joanna Hoffman سابق دست راست زن از استیو جابز, انتقاد از رهبری در Facebook برای عدم پاسخگو برای برخی از اثرات مضر رسانه های اجتماعی پلت فرم تا به حال در جامعه است.

در حالی که هافمن گفت که او تا به حال “احترام زیادی” برای چه Facebook تا به حال به دست او پیشنهاد جنبه های خاصی از رسانه های اجتماعی غول شد “از بین بردن, بسیار, پارچه, دموکراسی, از بین بردن پود روابط انسانی و دستفروشی در مواد مخدر اعتیاد آور به نام خشم.”

پل برت معاون مدیر استرن دانشگاه نیویورک مرکز کسب و کار و حقوق بشر گفت: “CNBC “Squawk Box اروپا” در روز سه شنبه که Facebook را بیان نفرت مشکل است که نتیجه آن مقیاس است. او گفت: حتی اگر Facebook بهترین هوش مصنوعی و سیستم های این شرکت هنوز هم نمی گرفتن همه چیز.

“من فکر می کنم ما در یک فصل اطلاعات غلط بیان نفرت و دیگر چیزهای تند و زننده آنلاین,” او گفت:.

Facebook راه اندازی یک کمپین تبلیغاتی جدید خود را در روز سه شنبه که طراحی شده است برای کمک به مردم نقطه جعلی اخبار آنلاین و تصمیم می گیرید چه به اعتماد. تبلیغات که رول خواهد شد در ماه آینده خواهد مردم را تشویق به سه پرسش در مورد آنچه آنها را ببینید آنلاین: جایی که در آن است ؟ چه گم شده ؟ چگونه شما احساس می کنید ؟

“سیستم نه تنها پاسخ گفت:” هچ. “این یک سوال از ترکیب نیروهایی که Facebook اتحاد با جامعه در Facebook خود و این که چرا ما در حال راه اندازی این کمپین. اگر شما مطمئن نیستید سپس به اشتراک نمی.”

CNBC ویکی McKeever کمک به این مقاله است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>