مارک زوکربرگ شهادت قبل از خانه انرژی و تجارت کمیته در Rayburn خانه ساختمان اداری در کاپیتول هیل مارس 11, 2018.

تراشه Somodevilla | گتی ایماژ

Facebook در یکشنبه گزارش خود در سه ماهه چهارم درآمد با متریک است که نشان داد که این شرکت هنوز هم متکی تقریبا به طور کامل خود را در هسته برنامه به تولید درآمد.

برای اولین بار Facebook فاش متوسط درآمد به ازای هر کاربر در سراسر ماهانه خود به پایگاه کاربر خود را برای به اصطلاح خانواده از برنامه های کاربردی که شامل کاربران از هسته Facebook برنامه به عنوان به خوبی به عنوان Instagram, مسنجر و واتساپ.

جدید متریک نداشت این شرکت مورد با سرمایه گذاران است. این شرکت قیمت سهام کاهش یافت و بیش از 7 ٪ در بعد از ساعات معاملاتی سرمایه گذاران به هضم یک افزایش بزرگ در هزینه های 2019.

متوسط درآمد به ازای هر فرد برای تمام خانواده از برنامه های در آمد در $7.38 هر کاربر در حالی که ARPU برای هسته Facebook app $بود 8.52 برای سه ماهه. این شرکت گفت که به طور میانگین 2.89 میلیارد نفر با استفاده از نرم افزار هر ماه به طور متوسط 2.50 میلیارد دلار با استفاده از Facebook نرم افزار.

بیش از $1 ARPU تفاوت بین خانواده از برنامه ها و قابلیت های اصلی نرم افزار برجسته چه بسیاری از در حال حاضر مشکوک: شرکت اصلی Facebook محصول — گاهی اوقات به نام “big blue برنامه” — اصلی ترین چیزی که نگه داشتن چراغ در.

اگر بقیه Facebook اعضای خانواده کمک معنی داری به خط بالا خانواده از برنامه های ARPU خواهد بود بیشتر و نه کمتر از آن برنامه هسته ARPU.

این خانواده جدید از برنامه های ARPU متریک خواهد بود یکی از چهره های کلیدی برای سرمایه گذاران به نگه داشتن چشم در اما وحی است که به سختی تعجب آور است.

هر سه ماهه Facebook همچنین می شکند چه مقدار از درآمد خود را از تبلیغات در مقابل “دیگری” و هر ربع تبلیغات به طور معمول حساب برای بیش از 98 درصد از درآمد, اگر نه بیشتر.

Facebook دارای تجربه با تعدادی از راه های که در آن برنامه های دیگر می تواند کمک به درآمد اما تا کنون آن را ندارد تا به حال موفقیت های زیادی. اگرچه پر رونق تبلیغات اکوسیستم در Instagram, مسنجر و واتس انجام شده ،

این شرکت اضافه شده و داستان آن ویژگی ها به دو برنامه پیام رسانی. در مسنجر حداقل وجود دارد تبلیغات در داستان اما معلوم نیست چقدر اغلب مردم باز است که ویژگی ها و به دنبال در تبلیغات. در واتساپ این شرکت متمرکز بر ایجاد ویژگی های کسب و کار می تواند به برقراری ارتباط با کاربران اما این تلاش ها هنوز هم در حال توسعه است. این شرکت تا به حال صحبت در مورد اضافه کردن تبلیغات به WhatsApp اما به تازگی رها شده آن تلاش ها با توجه به ژانویه وال استریت ژورنال گزارش.

همانطور که برای Facebook را Oculus و پورتال دستگاه های محصولات سخت افزاری نیست حتی شمارش در میان شرکت های خانوادگی از برنامه های متریک و Facebook هرگز به اشتراک گذاشته ارقام فروش یا دادن کمی اعتماد به نفس است که آن تلاش ها کمک خواهد کرد به طور معنی داری در هر زمان به زودی.

هسته Facebook رشد می کند و هر سه ماهه را برای این شرکت دیگر اعضای خانواده به شروع به کسب درآمد خود را نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im