Facebook را ترازو انجمن می افزاید: Shopify به عنوان یک عضو پس از کشت defections

یک “Zuck باک” است که نمایش داده شده در مانیتور به عنوان دیوید مارکوس اجرایی پیشرو Facebook را blockchain ابتکار پرسیده است: قانونگذاران ایالات متحده در واشنگتن دی سی در جولای 17, 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

Facebook را ترازو انجمن اضافه شدن یک عضو جدید پس از ریختن چند شریک در آن جاه طلبی برای ایجاد یک جدید cryptocurrency.

شرکت تجارت الکترونیکی Shopify جمعه اعلام کرد آن را از پیوستن به جمعی مستقل ایجاد شده توسط Facebook. Shopify گفت: در آزادی مطبوعات است که تصمیم خود را بخشی از تلاش های خود “را به تجارت بهتر است در بخش هایی از جهان که در آن پول و بانکداری می تواند به مراتب بهتر است.” برج میزان ارتباط رهبران تبلیغ این پروژه به عنوان یک راه برای ایجاد یک شکل قابل اعتماد از ارز در دسترس و قابل انتقال در سراسر جهان به خصوص در توسعه نیافته و underbanked جوامع — ادعای نمایندگان مجلس با برخوردی خشن روبرو سوراخ در طول یک ماه اکتبر شنیدن با Facebook مدیر عامل مارک زوکربرگ.

Shopify جدید عضویت به شرح زیر کشت defections از ترازو انجمن در ماه های پس از آن رونمایی در سال 2019. پرداخت های شرکت ها اولین کسانی بودند که رها کردن عضویت خود را پس از قانونگذاران ایالات متحده به نام مدیران از ویزا و مسترکارت و راه راه برای ارزیابی خطرات است که می تواند با پروژه, با استناد به Facebook را پر از لکه سابقه در حفاظت از مصرف کننده را داده است. هر سه شرکت ها پا را از این ترازو انجمن و خواهد بود پیوست توسط PayPal, eBay, رزرو منابع Mercado پیجو و وودافون.

این پروژه هنوز با شک و تردید از تنظیم کننده در سراسر جهان است. بیش از یک سری از جلسات کنگره در سال گذشته قانونگذاران کبابی Facebook مدیران در تمایل خود را به پیروی مربوط به سازمان های ایالات متحده آمریکا و پرسید: برای اطمینان داد که ترازو cryptocurrency نه تضعیف دلار ایالات متحده است.

زوکربرگ گفت: کمیته خدمات مالی مجلس در ماه اکتبر که Facebook را ترک ترازو انجمن اگر آن تصمیم به راه اندازی سیستم پرداخت های قبل از اخذ آمریکا در تصویب قانونی. اما او را متوقف کوتاه از موافقت خود را برای یک مهلت قانونی برای این پروژه در حالی که کنگره تعیین مناسب گام رو به جلو است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چگونه Facebook را ترازو از دست عمده همکاران و باعث شده دولت آمریکا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>