Facebook را Instagram و توییتر حساب های ربوده

Facebook تا به حال چند تا از آن Instagram و توییتر حساب های ربوده شده توسط یک گروه که قبلا در زمان اعتبار برای هک کردن پروفایل های رسانه های اجتماعی از بیش از یک دوجین تیم NFL.

OurMine منتشر همان پیام از طریق @Facebook و @مسنجر در توییتر گفت: آن را گرفته بود کنترل حساب برای اثبات چگونه به راحتی اقدامات امنیتی خود را می تواند کنار.

“حتی Facebook است hackable اما حداقل امنیت خود را بهتر از توییتر” پست گفت.

Facebook's Twitter account posted a message from OurMine
تصویر: Facebook حساب توییتر ارسال یک پیام از OurMine

این گروه همچنین ارسال شده لوگوی خود را در یک سری از تصاویر را بر روی official Facebook و مسنجر Instagram حساب.

تمام عکسها و تصاویر ارسال شده توسط OurMine بودند به سرعت حذف شده است.

Facebook که صاحب Instagram است نه اظهار نظر در این حادثه اما توییتر تایید کرد که حساب های هک از طریق یک “شخص ثالث پلت فرم”.

توییتر گفت: “به عنوان به زودی به عنوان ما ساخته شد آگاه از این موضوع ما قفل شده است و این حساب به خطر بیافتد و در حال همکاری نزدیک با شرکای خود در Facebook را به آنها بازگرداند.”

بیشتر از Facebook

رسانه های اجتماعی غول به حالت تعلیق @OurMine حمله پس از حمله تعدادی از تیم NFL ماه گذشته از جمله خلیج تمپا Buccaneers در لس آنجلس شارژر و Green Bay Packers.

در آن مناسبت, برخی از حساب های خود را با مشخصات و عکس بنر را تغییر و یا حذف شده در حالی که شیکاگو خرس توییتی که باشگاه تا به حال فروخته شده است به طور رسمی در عربستان سعودی است.

OurMine uploaded its logo to the Facebook Instagram feed
تصویر: OurMine آپلود آرم خود را به Facebook Instagram خوراک

OurMine است که ادعا می شود بر اساس در دبی نیز قبلا هدفمند حساب توییتر از عمده سرگرمی برندها از جمله HBO مارول و Netflix بکشد.

بنیانگذار توییتر جک دورسی نیز کاهش یافته است قربانی به گروه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>