Facebook را cryptocurrency پروژه می شود سیراب کردن آن را به عنوان تلاش برای خواستگاری تنظیم کننده

یک “Zuck باک” است که نمایش داده شده در مانیتور به عنوان دیوید مارکوس اجرایی پیشرو Facebook را blockchain ابتکار پرسیده است: قانونگذاران ایالات متحده در واشنگتن دی سی در جولای 17, 2019.

اندرو Harrer | بلومبرگ | گتی ایماژ

Facebook را cryptocurrency پروژه است که مصرف جدید مدرج به پایین رویکرد به عنوان معاملات به طور فزاینده ای به محل های آنلاین در طول coronavirus بیماری همه گیر.

این ترازو انجمن یک گروه مستقل سازماندهی شده توسط Facebook به مدیریت ترازو crytocurrency گفت: این شرکت قصد دارد به ارائه ثبات سکه حمایت فقط یک ملت ارز علاوه بر آن سکه حمایت ارزهای مختلف است. این بدان معناست که برخی از سکه های ارائه شده توسط این گروه را به عنوان ارزش معادل یک دلار آمریکا و یا یورو ، این تغییر پس از Facebook برنامه برای ترازو بودند به ضرب گلوله توسط قانونگذاران در سراسر جهان که نگران یک شرکت با سابقه حریم خصوصی رسوایی داشتن کنترل بر شهروندان خود را در منابع است.

این حرکت نشان دهنده یک تغییر بزرگ برای ترازو که Facebook در ابتدا تن به تن در سال گذشته به عنوان یک جایگزین سیستم جهانی است که آن را آسان تر به پرداخت دیجیتال بدون توجه به جایی که در جهان به شما هستند. پیشنهاد جدید برای طراحی برج میزان آن را بیشتر شبیه به استاندارد دیجیتال خدمات پرداخت مانند پی پال.

این تغییر نیز می تواند به کاهش برخی نگرانی ها در میان قانونگذاران ایالات متحده که می ترسید جدید ارز می تواند در رقابت با دلار ایالات متحده است. این ترازو انجمن نیز گفت: این گام را به ارز امن تر و حفاظت از آن را از فعالیت های غیر قانونی مانند پول شویی.

دیوید مارکوس, از Facebook اجرایی و سابق پی پال جمهور که از طلایه داران cryptocurrency ابتکار است و در حال حاضر عضو ترازو هیئت مدیره خطاب به تغییرات در یک سری از توییت در روز شنبه.

“من را در فکر کردن در مورد تمام افراد و کسب و کارهای کوچک است که می تواند به نفع از ترازو شبکه در حال حاضر در حال عملیاتی — به خصوص در حال حاضر در طول این دوران بی سابقه ای از مشکلات,” او نوشت.

مارکوس گفت: این گروه در حال حاضر به طور کامل تامین می شود و اعضای آن با کمتر از 10 درصد از این بودجه که از Facebook.

این ترازو انجمن دیده است یک تغییر مهم در آرایش آن از آنجا که این پروژه برای اولین بار اعلام شد. کشت و پرداخت های شرکت ها از جمله ویزا و مسترکارت و پی پال رها این پروژه پس دولت موشکافی. پس از از دست دادن هشت نفر از آن, اصلی, اعضای, Shopify پیوست ترازو انجمن در ماه فوریه است.

آن را هنوز هم مشخص نیست اگر تغییرات پنج شنبه اعلام کرد به اندازه کافی خواهد بود برای برخی از قانونگذاران و سیاستگذاران در حمایت از این پروژه است. کنگره آمریکا تحت فشار مارکوس و مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در یک سری از جلسات سال گذشته حتی درخواست آنها برای توقف برنامه برای ارز در مجموع تا زمانی که آنها می آیند تا با یک چارچوب قانونی مناسب. مدیران تنها گفتند که صبر کنید تا راه اندازی تا زمانی که آنها را تایید که آنها تلقی شد مناسب متحده تنظیم کننده.

این گروه در حال حاضر در انتظار نظارتی ارشاد از دولت سوئیس. ترازو گفت: از آن آغاز شده بود پرداخت سیستم فرآیند صدور مجوز با سوئیس بازارهای مالی نظارت بر قدرت (FINMA).

FINMA در بیانیه ای گفت: پنج شنبه که ترازو نرم افزار “تفاوت قابل ملاحظه ای از این پروژه در اصل فرستاده شده.” FINMA گفت: آن را متعهد به هماهنگی با شرکای بین المللی در ارزیابی این پروژه با توجه به پیامدهای جهانی آن. آن را گفته شده است با همکاری نزدیک با بانک مرکزی سوئیس و بیش از 20 مقامات نظارتی و بانک های مرکزی در سراسر جهان است.

“FINMA را به ویژه با توجه به اینکه سختگیرانه استانداردهای ملی و بین المللی برای پرداخت زیرساخت و همچنین برای مبارزه با پول شویی را می توان تایید کرد” با توجه به این بیانیه.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: Facebook را ترازو سر: من نمی بینم بیت کوین به عنوان ارز, آن را طلا دیجیتال

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>