Facebook نخواهد شد تعداد نوشته های تاثیر گذار مانند بلومبرگ است الگوهای رفتاری به عنوان تبلیغات سیاسی

هواداران گفت: آنها معتقد بودند بلومبرگ گسترده ثروت خواهد عایق کردن او از منافع خاص.

تاکر Higgins برای CNBC

سراسیمگی از حمایت مم پست برای دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایک بلومبرگ که در سراسر رسانه های اجتماعی در این هفته ممکن است هرگز در نهایت در Facebook سیاسی ad پایگاه داده.

محبوب چند حساب در Facebook متعلق به Instagram ارسال شده حمایت محتوای بلومبرگ روز چهارشنبه. این پست به نظر می رسد به پیام های مستقیم میان تاثیرگذاران و بلومبرگ که برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در تلاش خود را برای ارتباط با مخاطبان جوان. یک پست به تصویر می کشد بلومبرگ درخواست یک تاثیر گذار “می تواند شما را ویروسی الگوی رفتاری به اجازه جمعیتی جوان می دانم که من سرد نامزد کنید؟” پست فاش حمایت توسط بلومبرگ انتخاباتی.

معلوم می شود کسانی که پست نمی خواهد باید در آرشیو Facebook آگهی پایگاه داده مگر اینکه تاثیر گذار می پردازد به ارتقای پست خود در Facebook سیستم عامل (آنها هنوز هم نیاز به افشای پرداخت مشارکت). که مجموعه حمایت سیاسی محتوا جدا از همه انواع دیگر تبلیغات سیاسی در Facebook پلت فرم که در حال نگهداری در Facebook را جستجو آگهی کتابخانه بنابراین هر کسی می تواند پیام خود را به عنوان به خوبی به عنوان آن برسد و پول قرار داده و در پشت آن. Facebook راه اندازی این ابزار در مارس 2019 پس از مقامات دولتی کشف چگونه پلت فرم و آنهایی که مانند آن را دستکاری شده توسط خارجی بازیگران در سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده.

اثرگذارندهها که پست های حمایت و محتوا هنوز هم مجبور به افشای خود را پرداخت می شود مشارکت و تنها می تواند در انتشار پست حمایت از مجاز سیاسی تبلیغ با استفاده از Facebook را مارک محتوای ابزار Facebook سخنگو گفت: در یک ایمیل. سیاسی تبلیغ باید ثبت نام Facebook را مجاز به اجرای کمپین که به آنها نیاز به ارائه اسناد و مدارک شناسایی و دیگر اطلاعات.

“مارک محتوای متفاوت از تبلیغات اما در هر صورت ما معتقدیم که این مهم از مردم می دانند که آنها در حال دیدن محتوای پرداخت در سیستم عامل های ما” این سخنگو در بیانیه ای گفت. بر خلاف استاندارد تبلیغات وجود دارد هیچ مخاطبان هدف قرار دادن گزینه های مارک محتوا با توجه به Facebook. “پس از شنیدن از کمپین های متعدد ما موافق است که وجود دارد یک محل برای مارک محتوا در بحث سیاسی در سیستم عامل های ما.”

سخنگوی تایید Facebook برنامه به عنوان اولین گزارش BuzzFeed, که به آن شخص ثالث واقعیت-چکرز است که آنها نمی باید واقعیت-بررسی گفتار است که بدیهی است که از سیاستمدار پرداخت برای محتوا در راستای سیاست های خود را به واقعیت-بررسی تبلیغات سیاسی. Facebook را توصیه واقعیت-چکرز آنها می توانند حسابرسی سخنرانی که به نظر می رسد از سازندگان خود را دارند.

سیاست به احتمال زیاد rankle سیاستمداران و محققان که تحت فشار قرار دادند برای Facebook به شفاف تر در مورد کسی که به صرف پول در آن پلت فرم به فشار سیاسی نامزدها و پیام. Facebook ساخته شده است گام های پس از انتخابات 2016 در افشای تبلیغات سیاسی اما دانشگاهیان که استفاده از Facebook آگهی کتابخانه باید گفت که محدودیت های فنی می تواند آن را دشوار است برای گرفتن یک نگاه جامع در هزینه های بر روی پلت فرم.

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارن D-Mass., مشترک او با انتقاد از سیاست در توییتر جمعه.

“امتناع از کاتالوگ پرداخت می شود تبلیغات سیاسی به دلیل بلومبرگ کمپین در بر داشت یک راه حل به معنی وجود خواهد داشت کمتر شفافیت در قبال محتوای او پرداخت برای ترویج,” او نوشت.” مایک بلومبرگ نمی شود مجاز به خرید یک انتخابات با صفر پاسخگویی.”

Facebook نشده همیشه اجازه نهادهای سیاسی به اجرا مارک محتوا. این شرکت قبلا ممنوع تبلیغات از جمله به طور پیش فرض بر اساس سیاست های وسیع که از مطالعه حذف نهادهای سیاسی از استفاده از همه نوع از کسب درآمد محصولات بر روی پلت فرم خارج از استاندارد تبلیغات مانند اشتراک و یا معافیت های آگهی در فیلم ها. Facebook گفت: بنابراین برای جلوگیری از دیده شدن به عنوان دادن کمک به مبارزات انتخاباتی. اما این شرکت گفت: این تصمیم که نگرانی نیست مربوط به مارک محتوا پس از Facebook را فراهم می کند پرداخت از طریق مارک محتوای ابزار. سخنگوی بلافاصله روشن زمانی که این سیاست تغییر کرد اما در آستانه گزارش داد که Facebook ندارد دستورالعمل برای تاثیرگذاران در اطراف حمایت سیاسی پست های قبل از جمعه.

مارک محتوای سیاست برای مبارزات سیاسی است که تنها قابل استفاده در ایالات متحده در حال حاضر و Facebook گفت: آن را در نظر بگیرید که چگونه به تکامل رویکرد خود را در حال حرکت رو به جلو است.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

تماشا کنید: چگونه در Facebook باعث می شود پول از طریق هدف قرار دادن تبلیغات به طور مستقیم به شما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>