Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل صحبت می کند در یک رویداد در Facebook به دفتر ستاد در منلو پارک کالیفرنیا در ژانویه 15, 2012.

جاش peter bradley | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Facebook گفتن کارکنان در منطقه خلیج سان فرانسیسکو است که آنها باید در خانه بمانند پس از شیوع کروناویروس لمس پایین محلی. که شامل آن منلو پارک کالیفرنیا ستاد.

رسانه های اجتماعی-غول گفت: “به شدت توصیه” همه کارگران آن در منطقه خلیج به کار از خانه جمعه با توجه به جدید coronavirus به طور رسمی به نام COVID-19. این شرکت دارای دفاتر متعدد و هزاران نفر از کارکنان خود در سراسر منطقه است.

اما برخی از کارکنان انتقادی به سایت ایمنی و امنیتی هنوز هم خواسته می شود برای ادامه کار در محل. همچنین دور انداختن تمام حوادث در منطقه خلیج و معرفی کارکنان لغو تمام سفر کسب و کار در داخل و خارج از منطقه است.

“بر اساس راهنمایی از شهرستان سانتا کلارا امروز ما به شدت توصیه که تمام منطقه خلیج کارکنان و مشروط کارکنان کار از خانه شروع, فردا, جمعه, آوریل 6th,” Facebook سخنگوی آنتونی هریسون شنبه شب در بیانیه ای گفت به CNBC. “این تصمیم بر اساس تمایل ما برای به حداقل رساندن خطر گسترش COVID-19 سلامت و ایمنی ما تیم عزیزان خود و همسایگان ما باقی می ماند یک اولویت است.”

این اولین شناخته شده فن آوری های غول پیکر به احساس اثر شیوع آن در دره سیلیکون خانه.

آخرین اقدامات احتیاطی پس از سان فرانسیسکو اعلام کرد دو مورد اول پنج شنبه. این شرکت قبلا گفته شد بسته شدن آن در سیاتل, واشنگتن, دفتر تا روز دوشنبه پس از یکی از پیمانکاران آن تایید شد می شود با این ویروس آلوده.

مایکروسافت همچنین تشویق کارکنان به کار از خانه در منطقه Puget صدا در واشنگتن که شامل مایکروسافت ستاد و منطقه خلیج کالیفرنیا.

Facebook نگفت چه مدت از آن انتظار می رود برای اجرای توصیه های. آن است که در حال حاضر با توجه به چگونه آن را می تواند به پیمانکاران گزینه برای حمایت از خود با یک برش چت روم. این شرکت انجام خواهد شد تمیز کردن عمیق در دفاتر.

داشتن تعداد کمتری از مردم در دفاتر بدان معنی است که شرکت می تواند به کاهش خطر بالقوه ، آن را پاسخ به اینکه آیا هر یک از کارکنان و یا پیمانکاران هر گونه مشکوک یا مورد تایید شده به صورت محلی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im