Facebook, Sony, بیرون از بازی در کنفرانس توسعه دهندگان با توجه به coronavirus نگرانی

شرکت کنندگان می پوشند, Oculus VR, Inc. رفتن بی سیم هدست واقعیت مجازی در طول بازی در کنفرانس توسعه دهندگان (GDC) در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است.

گتی ایماژ

Facebook و سونی در روز پنج شنبه اعلام کرد آنها را در بیرون از ماه آینده از توسعه دهندگان بازی کنفرانس در سان فرانسیسکو به علت فقر و نگرانی با شیوع کروناویروس.

“GDC همیشه برجسته از بازی ما صف رویداد, اما, سلامت کارکنان و گسترده تر های جامعه می آید قبل از هر چیز دیگری” Facebook گفت: در یک پست وبلاگ. “با توجه به در حال تحول سلامت نگرانی های اطراف COVID-19, Facebook را آر/VR و بازی تیم را نمی توان حضور در GDC این سال است.”

Facebook به طور معمول با استفاده از این کنفرانس هر سال به اطلاعیه برای واقعیت مجازی Oculus بخش و تلاش های دیگر در بازی. یک سخنگوی این شرکت گفت: Facebook هنوز هم آن برنامه ریزی شده در اطلاعیه ها, اما آن را به انجام این کار در یک فرمت دیجیتال. این شرکت گفت که قصد دارد برای بازگشت به GDC در 2021.

سونی ساز پلی استیشن کنسول بازی با صدور بیانیه ای مشابه در روز پنج شنبه گفت: آن را نمی خواهد شرکت در GDC در سال 2020 است. سونی تصمیم به جلو و برای اولین بار گزارش شده توسط GameIndustry.biz.

“ما باید تصمیم دشوار برای انصراف از مشارکت ما در توسعه دهندگان بازی کنفرانس با توجه به افزایش نگرانی های مربوط به COVID-19 (همچنین به عنوان شناخته شده coronavirus),” سونی در بیانیه ای گفت. “ما احساس کردیم این بود که بهترین گزینه به عنوان وضعیت مربوط به ویروس و جهانی محدودیت های مسافرتی در حال تغییر روزانه. ما نا امید به انصراف از شرکت ما, اما سلامت و ایمنی ما نیروی کار جهانی است که ما بیشترین نگرانی است.”

GDC است که هنوز هم به جای برنامه ریزی شده و یک سخنگوی این کنفرانس گفت: این اقدامات برای حفظ شرکت کنندگان امن است.

“GDC تیم است پس از تحولات در سراسر رمان Coronavirus از نزدیک که ما را به سلامت و ایمنی از بازی ما توسعه جامعه بسیار جدی” سخنگوی GDC گفت CNBC در بیانیه ای. “پس سختگیرانه قرنطینه قوانین در جای خود قرار داده شده توسط دولت ایالات متحده و ارشاد از وزارت بهداشت ، WHO و CDC است که ما دیده می شود در جای خود قرار داده پیشرفته در سایت اقدامات ما مطمئن هستیم که این بازی در کنفرانس توسعه دهندگان خواهد شد به دنبال در قدم به قدم از دیگر بزرگ و موفق رویدادهای بین المللی در حال وقوع در مرکز Moscone.”

Facebook نیز ارسال هر گونه کارکنان به PAX East, یک بازی کنوانسیون به جای برنامه ریزی شده در بوستون از Feb. 27-1 مارس. یک Facebook گفت: این شرکت قادر به ارسال هر گونه کارکنان به PAX East به دلیل نگرانی در اطراف coronavirus اما از آن است که “مشتاق به حضور و شرکت در آینده PAX حوادث است.”

سرعت گسترش ویروس آلوده شده است بیش از 75 ، 000 نفر — از تنها 282 موارد به عنوان Jan. 20 — و از چهار کشور به بیش از دو ده است که در قاب زمان.

— CNBC سحر Kopecki کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>