Facebook soars پس از گزارش ‘ثبات’ در آگهی درآمد پس از سقوط در مارس

Facebook سهام افزایش یافت تا آنجا که 10 ٪ در بعد از ساعات معاملات روز چهارشنبه پس از شرکت اعلام کرد در سه ماهه اول نتایج.

  • سود (EPS): $1.71
  • درآمد: $میلیارد 17.74
  • روزانه کاربران فعال (Diego): 1.73 میلیارد
  • کاربران فعال ماهانه (MAUs): 2.6 میلیارد دلار
  • متوسط درآمد به ازای هر کاربر (ARPU): $6.95

تحلیلگران بررسی Refinitiv انتظار $1.75 در سود هر سهم و $17.41 میلیارد دلار درآمد برای سه ماهه اول. اما در مقایسه Facebook نتایج در برابر برآوردهای تحلیلگران ساده نیست با توجه به کروناویروس همه گیر و تاثیر آن بر اقتصاد سراسر جهان است.

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل گفت که او می ماند بسیار نگران آن است که اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر خواهد آخرین طولانی تر از مردم در حال حاضر در حال پیش بینی است.

“در حالی که وجود دارد گسترده اجتماعی از هزینه های جاری و پناهگاه در محل محدودیت, من نگران است که دوباره باز کردن مکان های خاص بیش از حد به سرعت قبل از انفعال نرخ شده اند کاهش می یابد بسیار ناچیز سطوح را تقریبا تضمین آینده شیوع بیماری و بدتر دراز مدت سلامت و نتایج اقتصادی است،”

Facebook گفت این است که اکنون شاهد نشانه هایی از ثبات پس از دیدن اولیه شیب کاهش در درآمد حاصل از تبلیغات در ماه مارس به دلیل Covid-19. آمار اولیه برای آوریل به نظر می رسد امیدوار کننده تر ، این پژواک آنچه گوگل در روز سه شنبه گفت: آن را دیدم در تبلیغات خود را کسب و کار. اما CFO دیوید Wehner باقی مانده است محتاط در سه ماهه دوم.

“ما می دانیم که اقتصاددانان در تماس هستند به طور گسترده برای تولید ناخالص داخلی انقباض در Q2 که خیلی قابل توجهی در سطح جهانی” Wehner گفت CNBC “بسته شدن بل.” “ما می دانیم که تبلیغات گرایش به بسیار حساس به اقتصاد کلان آب و هوا. ما واقعا باید بسیار محتاط چشم انداز در چه چیزهایی می رویم به توسعه.”

“ما سیستم ایمنی بدن از این بحران” Wehner گفت.

درآمد این شرکت در آمد در $17.74 میلیارد نزدیک به 18 درصد از $15.08 میلیارد این شرکت در گزارش سه ماهه اول سال 2019.

Facebook گفت: این تعداد 2.99 میلیارد ماهانه کاربران در سراسر آن خانواده از برنامه ها نسبت به 2.89 میلیارد دلار در سه ماهه قبلی است. این متریک استفاده می شود برای اندازه گیری Facebook کل پایگاه کاربر در سراسر اصلی آن برنامه Instagram, مسنجر و واتساپ.

در آمریکا و کانادا, Facebook پایه کاربر افزایش به 195 میلیون روزانه کاربران فعال از 190 میلیون در سه ماهه پیش از آن. پایگاه کاربر در اروپا افزایش یافته و به 305 میلیون از 294 میلیون روزانه کاربران فعال در قبل از سه ماهه.

Facebook “دیگر” درآمد در آمد در 297 میلیون دلار برای سه ماهه تا 80 درصد نسبت به سال گذشته است. این شامل خرید و فروش هدست واقعیت مجازی Oculus و پورتال, تلویزیون, ویدئو چت دستگاهی که فروخته شد از Facebook وب سایت و خرده فروشان مانند بهترین خرید در ماه مارس است. افزایش سایر درآمد در درجه اول رانده شده توسط فروش Oculus محصولات Wehner گفت.

زوکربرگ همچنین مشخص شده است که Facebook در حال حاضر شاهد روزانه 800 میلیون کاربر فعال درگیر شدن با Facebook و Instagram livestreams.

“از آنجا که هیچ کس در حال برنامه ریزی فیزیکی حوادث در حال حاضر زندگی می کنند جریان تبدیل شده اولیه محل برگزاری بسیاری از حوادث است،”

Facebook هزینه های سرمایه ای برای سال 2020 در حال حاضر انتظار می رود در محدوده از $14 میلیارد دلار به 16 میلیارد دلار از اصل انتظار از $17 میلیارد دلار به 19 میلیارد و Wehner گفت. این یک نتیجه از کاهش قابل توجهی در Facebook ساخت و ساز تلاش با توجه به سرپناه در محل سفارشات. این کاهش خواهد بود معوق به 2021, Wehner گفت.

این شرکت در گزارش خود پول نقد و معادل وجه نقد در $60.29 میلیارد دلار است. Facebook را به طور سنتی به حاشیه های بالا ایجاد کرده و موقعیت مالی است که اجازه می دهد تا شرکت برای ادامه ساخت محصولات جدید و شرط بندی مانند آن 5.7 میلیارد دلار سرمایه گذاری در هند Jio سیستم عامل در ماه گذشته زوکربرگ گفت.

“من همیشه بر این باور بودند که در زمان رکود اقتصادی حق چیزی که به انجام است که برای حفظ سرمایه گذاری و ساخت آینده است،”

این است که در حال توسعه داستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>