Facebook اعلام کرد که کشت جدید تصویری-تماس از جمله ویژگی های مسنجر اتاق است که اجازه می دهد تا کاربران را به میزبان تماس های تصویری تا 50 نفر است.

مسنجر اتاق یک تهدید فوری برای زوم و Houseparty دو تصویری-تماس با محصولات است که دیده می شود استفاده از آنها به موشک وار رفتن بیش از ماه گذشته به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس. این ویدیو از قابلیت های جدید می رسند که کاربران بیشتر به نوبه خود به Facebook apps برای معاشرت با دوستان و خانواده خود را در حالی که باقی مانده در قرنطینه به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر.

سهام زوم شده بود تا 3% در روز در حال حاضر پایین در حدود 5% در اخبار.

مسنجر اتاق شاخص از Facebook جدید تصویری-خدمات تلفن. رایگان قابلیت به شما اجازه می دهد Facebook و مسنجر به کاربران برای ایجاد گروه تماس های تصویری تا 50 نفر است. در مقابل Messenger video calls محدود به هشت نفر.

Facebook اعلام کرد که کشت جدید تماس تصویری از جمله ویژگی های مسنجر اتاق است که اجازه می دهد تا کاربران را به میزبان تماس های تصویری تا 50 نفر است.

حسن نیت ارائه میدهد از Facebook

مسنجر اتاق’ 50 نفر محدود نخواهد بود بلافاصله در دسترس است. Facebook کاربران را ببینید کوچکتر از حد در, راه اندازی, اما آن را به زودی تا سطح شیب دار به 50 نفر یک سخنگوی این شرکت گفت: CNBC. حد متفاوت خواهد بود برای کاربران در, راه اندازی, سخنگوی گفت.

در مقایسه زوم اجازه می دهد تا به 100 نفر برای چت تصویری به صورت رایگان تا 40 دقیقه است. Houseparty پشتیبانی تا هشت نفر است.

تماس ویدیویی در مسنجر اتاق را بدون محدودیت زمانی و آنها را شامل ویژگی های مانند واقعیت افزوده فیلتر است که به مردم اجازه می دهد برای اضافه کردن احمقانه ماسک به چهره خود. اتاق میزبان همچنین قادر خواهد بود برای قفل کردن تماس ها و حذف کاربران. Facebook و مسنجر کاربران می توانند ایجاد مسنجر و آنها می توانند هر کسی که به تاریخ از جمله افرادی که نمی Facebook account.

مسنجر اتاق شروع خواهد شد نورد از به کاربران در روز جمعه و آن را تا سطح شیب دار به بیشتر مناطق طی هفته های آینده.

Facebook همچنین اعلام کرد که این دو برابر شدن در WhatsApp, تماس ویدیویی, فرد محدود از چهار نفر به هشت نفر. علاوه بر این شرکت معرفی یک مکالمه تصویری قابلیت به Facebook, دوستیابی بنابراین کاربران از این سرویس می توانید بروید مجازی خرما.

“بین WhatsApp و مسنجر بیش از 700 میلیون حساب های شرکت در تماس هر روز” گفت: استن Chudnovsky معاون رئیس جمهور از رسول در یک پست وبلاگ. “در بسیاری از کشورها تماس تصویری در مسنجر و واتساپ بیش از دو برابر و نمایش Facebook Live و Instagram Live ویدئوها افزایش یافته است به طور قابل توجهی در ماه مارس است.”

Facebook گفت: آن را نیز گسترش Facebook و Instagram livestreaming ویژگی های. Instagram کاربران برای مثال در حال حاضر قادر به ارسال خود را livestreams به IGTV دادن پیروان یک بار دیگر پنجره به تماشای livestreams پس از آنها ثبت شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im