Facebook حاضر به ممنوعیت جعلی بایدن تصویری است که باعث می شود آن را مانند نگاه او صحه تهمت

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در شیوع کروناویروس در کاخ سفید در واشنگتن فوریه 29 سال 2020 است.

جاشوا رابرتز | ایسنا

Facebook در روز دوشنبه با برچسب یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “تا حدودی اطلاعات نادرست” پس از جو بایدن کمپین قرار دادن این شرکت در انفجار. این ویدئو ارسال شده توسط کاخ سفید در رسانه های اجتماعی مدیر دن Scavino بود و ویرایش برای نشان دادن بایدن حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن برای انتخاب مجدد.

توییتر برای اولین بار برچسب تصویری به عنوان گمراه کننده در بعد از ظهر یکشنبه در آن deepfake دستورالعمل که پرده برداری شد ماه گذشته به عنوان یک راه برای مبارزه با اطلاعات نادرست پیش از سال 2020 انتخابات. این اولین بار بود که شرکت مورد استفاده خود را “دستکاری رسانه ها” برچسب پس از آن در مارس 5 اجرای.

Facebook برچسب تصویری تا حدودی نادرست رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلان مجدد آن است.

CNBC

هشدار می گوید: “این واقعیت مستقل-چکرز در داستان منجر می گویند این پست دارای اطلاعات نادرست است. برای کمک به گسترش اخبار نادرست متوجه خواهید شد اضافه شده به پست های خود را اگر شما تصمیم به اشتراک گذاری.”

Facebook منتشر شده خود را deepfake تصویری سیاست در ژانویه اما بلافاصله برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن پست به عنوان گمراه کننده است.

“Facebook تخلفات را وقتی که می آید به قاچاق در پرهیاهو و اطلاعات نادرست است و یک بحران ملی در این رابطه” بایدن را مدیر کمپین گرگ شولتز در بیانیه ای گفت. “Facebook نمی گویند اما آشکار است به همه کسانی که به بررسی رفتار و سیاست: مراقبت از آنها اولین و مهمترین مورد پول و به این منظور در حال حاضر به عنوان یکی از موثر ترین رسانه برای گسترش بد اخلاق نهفته است.”

در اصل تصویری که از یک شنبه مبارزات انتخاباتی سخنرانی بایدن گفت: “ببخشید. ما فقط می توانیم دوباره انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اگر در واقع ما درگیر در این دایره تیرباران اینجا. آن را باید یک مثبت کمپین.”

اما Scavino نگه داشته دستکاری تصویری کوتاه است. “ما فقط می توانیم تجدید انتخاب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” جبهه دموکراتیک دونده ظاهر می گویند.

“واقعیت-چکرز امتیاز این فیلم که تا حدودی نادرست بنابراین ما در حال کاهش توزیع آن و نشان دادن برچسب های هشدار دهنده با بیشتر زمینه را برای افرادی که آن را امتحان کنید به آن را به اشتراک یا در حال حاضر,” Facebook گفت CNBC. “به ما اعلام کرد در سال گذشته همین امر اگر یک سیاستمدار سهام این ویدئو اگر آن را در غیر این صورت واقعیت-بررسی هنگامی که به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران on Facebook.”

کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

قانونگذاران باید به طور فزاینده ای به نام سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای پاسخ به پرهیاهو و اطلاعات نادرست ارسال شده در سیستم عامل خود را پیش از انتخابات نوامبر. این شرح 2016 انتخابات و پس از آن دانشگاه آکسفورد اینترنتی موسسه گفت: “تهاجمی” و گمراه کننده پست توسط فعالان به دنبال سود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

با برچسب زدن مطالب به عنوان “گمراه کننده” و یا “تا حدودی نادرست” رسانه های اجتماعی شرکت ها را به عهده گرفت نوعی از مسئولیت برای دلجویی از قانونگذاران.

این بایدن تصویری نیست اولین پست از مغلوب ساختن پیشی جستن در رسانه های اجتماعی بود که ویرایش و به اشتراک گذاشته می شود فریبنده نسبت به دموکرات ها. در اوایل فوریه مغلوب ساختن پیشی جستن به اشتراک گذاشته شده یک ویدیو که ویرایش شد برای نشان دادن مجلس نانسی پلوسی, پاره کردن متن از مغلوب ساختن پیشی جستن ایالت متحده آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان ادای یک تاسکیگی airman در مخاطب است. اما در واقعیت پلوسی پاره پاره صفحات در پایان مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی که دفتر او گفته بود در پاسخ به تهمت اطلاعات غلط.

ویرایش ویدئو نوشته شده بود به هر دو Facebook و توییتر. هر دو شرکت تصمیم گرفت در برابر از بین بردن تصویری رسیده است که میلیون ها خسته کننده پلوسی ،

“من فکر می کنم آنها باید یک تاریخچه در اینجا از ترویج و پول از محتوا است که عمدا غلط” پلوسی معاون رئیس ستاد جلب Hammill گفت: در آن زمان.

اشتراک CNBC در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>