Facebook نظارت هیئت مدیره می گوید: آن را نمی خواهد آغاز شده و تا اواخر پاییز’

آلن Rusbridger

عکس: لئون نیل | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

جدید Facebook نظارت هیئت مدیره — طراحی شده برای نگه داشتن نگه داشتن Facebook در چک اعلام کرده است که نمی توان آن را عملیاتی تا بعد از این سال.

مستقل هیئت مدیره که لازم تر از همیشه در برخی از چشم مردم خواهد شد که قدرت را به نادیده گرفتن Facebook تصمیم گیری در ستیز مواد. آن را نقد و بررسی فیلم, عکس و مطالب دیگر.

“ما درک می کنیم بسیاری از مردم مشتاق برای هیئت مدیره به طور رسمی آغاز خواهد شد وظیفه ما ارائه مستقل نظارت Facebook محتوای گیری” هیئت مدیره گفت: از طریق توییتر. “ما به اشتراک گذاری این ضرورت اما هیئت مدیره نمی تواند عملیاتی تا اواخر پاییز.”

در هیئت مدیره گفت: این امر شروع به بررسی موارد “در ماه های آینده.”

از Facebook نظارت هیئت مدیره بستری در یک جداگانه پرینت اواخر جمعه که آن را در حال حاضر متمرکز بر “بحرانی مراحل مورد نیاز به ایستادن جدید موسسه” قبل از رفتن به می گویند که بسیاری از “مسائل امروز” در دامنه آن است.

Facebook اعلام کرد که ایجاد مستقل هیئت مدیره در نوامبر 2018 فقط پس از یک گزارش منتشر شده در نیویورک تایمز که دقیق چگونه این شرکت اجتناب شود و منحرف سرزنش در گفتگو اطراف آن از دست زدن به روسیه و دخالت و دیگر شبکه های اجتماعی سوء استفاده.

هیئت مدیره می تواند کمک Facebook جلوگیری از اتهامات از تعصب به عنوان آن را حذف محتوا تلقی مشکل ساز است. برخی از قانونگذاران محافظه کار و سخنرانان باید گفت که Facebook سانسور های سیاسی محافظه کار از ديدگاه ادعای این شرکت را رد کرد.

قابل توجه اعضای Facebook نظارت هیئت مدیره عبارتند از: آلن Rusbridger سابق editor-in-chief از روزنامه گاردین و Andras Sajo یک قاضی سابق و معاونت دادگاه اروپایی حقوق بشر.

آگهی تحریم

کسب و کار شده اند کشیدن تبلیغات خود از Facebook و Instagram در هفته های اخیر به عنوان بخشی از #StopHateforProfit کمپین که استدلال می کند که در Facebook انجام نمی دهد به اندازه کافی برای حذف تفرقه نژادپرستانه و نفرت محتوا. Verizon, Patagonia, فورد, آدیداس, HP, Coca-Cola, Unilever و استارباکس تنها برخی از شرکت های که عضو کمپین کشیده و تبلیغات خود را از Facebook.

در ژوئن 4, شماره یک پست در Facebook شد گزارش تصویری این ادعا که جورج فلوید, گزارشی مردی که کشته شده توسط پلیس بود “وحشتناک انسان بودن” و “با انگیزه نژادی پلیس آمریکا یک اسطوره است.” ویدیو دریافت 24 میلیون بازدید در 19 ساعت است.

کاخ سفید کارمند بن رودز گفت: در توییتر در اوایل ماه ژوئن: “Facebook سود حاصل از یک الگوریتم است که mainlines نفرت. بدتر از آن می شود برای ما بهتر است برای آنها. مدل کسب و کار خود است تخریب انسجام اجتماعی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>