Facebook, Microsoft partner با کسی که برای coronavirus hackathon

Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ ارائه سخنران معرفی جدید Facebook Messenger, WhatsApp و Instagram ویژگی های حفظ حریم خصوصی در Facebook F8 کنفرانس در McEnery مرکز کنوانسیون در سن خوزه کالیفرنیا در 30 آوریل 2019.

امی آزبورن | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

سازمان بهداشت جهانی با همکاری Facebook مایکروسافت و دیگر شرکت های فن آوری برای یک هکاتون به ترویج توسعه نرم افزار را در چالش های مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

این #BuildforCOVID19 hackathon اعلام شد روز سه شنبه آغاز خواهد شد و پذیرش پروژه های ارسالی در روز پنج شنبه. همراه با Facebook و مایکروسافت شرکت های فن آوری, توییتر, WeChat, Infinite, پینترست, شل و Giphy نیز شرکت. فن آوری شرکت “خواهد شد به اشتراک گذاری منابع برای حمایت از شرکت کنندگان در طول دوره ثبت نام.”

Facebook “ویژگی های مانند خون کمک های مالی و بحران پاسخ شد برای اولین بار ساخته شده در طول hackathons و در حال حاضر مورد استفاده توسط میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان” نوشت: Facebook, مدیر عامل شرکت مارک زوکربرگ در یک پست ترویج hackathon. “من امیدوار هستم که برخی از مفید نمونه های اولیه و ایده خواهد آمد از این یکی نیز هست.”

این hackathon تشویق توسعه دهندگان نرم افزار برای ساخت پروژه های متمرکز در اطراف تم سلامت جمعیت های آسیب پذیر و کسب و کار و جامعه آموزش و پرورش و سرگرمی.

مهلت ارسال پروژه های دوشنبه است. این hackathon اعلام خواهد شد بالای پروژه های در آوریل 3.

“با توجه به این انزوا در حال حاضر در حال تجربه در جوامع در حال حاضر ما می خواهیم برای ایجاد یک فضای آنلاین که در آن توسعه دهندگان می تواند ideate آزمایش و ساخت نرم افزار راه حل برای کمک به حل این بحران” می خواند شرح hackathon.

در سراسر جهان وجود دارد که بیش از 375,498 موارد coronavirus با حداقل 16,362 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>