Facebook جدید در صفحه اصلی در حالت تیره

تاد Haselton | CNBC

Facebook در روز جمعه راه اندازی با نام تجاری جدید برای دسکتاپ سایت. سایت جدید به زودی در دسترس خواهد بود برای همه به طور پیش فرض آن را نورد در حال حاضر — اما اگر شما آن را نمی بیند و در عین حال من به شما نشان می دهد چگونه آن را به اتمام.

طراحی جدید اعلام کرد در سال گذشته در طول Facebook سالانه F8 کنفرانس معرفی جدید dark حالت با روشنایی پایین تر — آن را آسان تر در چشم خود را در شب و من فکر می کنم آن را به نظر می رسد کولر.

Facebook بود شروع به احساس کمی به هم ریخته. طراحی جدید دارای فضای بیشتر و بزرگتر فونت در ستون در هر طرف از خوراک اخبار. این باعث می شود آن را آسان تر برای پیدا کردن چیزهایی مانند صفحات شما به دنبال (مانند فروشگاه شما فروشگاه در رستوران های محلی, باند دوست دارید) گروه شرکت می کنند (مانند محله خود و یا fan club) و حوادث (مانند تولد و آینده احزاب کوکتل).

Facebook گفت: آن را نیز آسان تر برای مردم را به ایجاد همه این چیزها.

اما یک تنظیم به نظر می رسد رفته: توانایی به ترتیب خوراک خبری خود را پست در معکوس-به ترتیب زمانی. Facebook شده است deemphasizing این قابلیت هدایت کاربران به آن تکیه می کنند در الگوریتم برای چه پست ها مرتب شده اند اما در این وصله پینه کردن گزینه ای برای سازماندهی توسط “اخیر” رفته است (و یا عمیقا به خاک سپرده شد که ما نمی تواند آن را پیدا کنید). شما می توانید اولویت بندی کنید که دوستان و یا صفحات شما به دنبال.

تصویر

شما در حال حاضر ممکن است روشن به طراحی جدید بیش از چند ماه گذشته زمانی که Facebook شروع به درخواست برخی از کاربران آن را برای شرکت در مرحله بتا است.

اما اگر شما نمی, در اینجا این است که چگونه به سوئیچ.

چگونه برای دیدن جدید Facebook اگر شما نمی بینید آن را به طور پیش فرض در حال حاضر

  • شیر فلش رو به پایین در سمت راست بالای صفحه نمایش خود را.
  • را انتخاب کنید “سوئیچ های جدید Facebook.”

شما همچنین ممکن است دیدن یک pop up در بالای صفحه نمایش است که به نظر می رسد مثل این است که شما می توانید شیر به سوئیچ جدید Facebook:

شما ممکن است دیدن این پاپ تا که همچنین اجازه می دهد تا شما را تغییر دهید.

آنی پالمر | CNBC

Facebook گفت: به زودی شما نمی بینید این گزینه و شما فقط ببینید این نسخه جدید است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de