Facebook در حال بسته شدن Infinite کلون کمند و پینترست رقیب Hobbi

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل صحبت می کند در یک رویداد در Facebook به دفتر ستاد در منلو پارک کالیفرنیا در ژانویه 15, 2012.

جاش peter bradley | خبرگزاری فرانسه | گتی ایماژ

Facebook تایید کرد که آن را تعطیل و از آن کمتر شناخته شده برنامه های رسانه های اجتماعی در مدت کوتاهی پس از راه اندازی.

Infinite رقیب کمند و پینترست رقیب Hobbi هر دو خاتمه یافته در جولای 10.

کمند محبوب تر از دو اجازه مردم به ضبط فیلم تا 15 ثانیه طولانی و روکش موسیقی در بالا. آن را راه اندازی یک سال و نیم پیش.

“ما چندین شرط در سراسر خانواده ما از برنامه برای تست و یادگیری چگونه مردم می خواهم به بیان خود” یک Facebook سخنگو گفت CNBC از طریق ایمیل.

“یکی از این آزمون بود کمند ما به تنهایی فرم کوتاه تصویری برنامه که ما تصمیم به تعطیل و حذف از تمام برنامه ها در 10 ژوئیه. ما از هر کسی که خود را به اشتراک گذاشته خلاقیت و انتقادات و پیشنهادات با ما که ما نگاهی به ترکیب در تصویری دیگر تجربه است.”

کمند راه اندازی شد در تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله کلمبیا, مکزیک, آمریکا, آرژانتین, شیلی, پرو پاناما کاستاریکا السالوادور و اکوادور و اروگوئه, برنامه ردیابی شرکت سنسور برج گفت: CNBC.

“به تاریخ ما برآورد کمند است تولید بیش از 10 میلیون دانلود از App Store و Google Play” گفت: Craig Chapple تلفن همراه بینش استراتژیست در سنسور برج.

کمند صادر فشار هشدار به کاربران در شنبه گفتن آنها را که آن را تعطیل.

به منظور سعی کنید به رقابت با ByteDance را Infinite که دانلود شده است بیش از 2 میلیارد بار Facebook متعلق به Instagram خود را توسعه داده است تصویری-music mix ویژگی به نام “قرقره.”

قرقره راه اندازی شد در برزیل در ماه نوامبر گذشته و Instagram گسترش آن به فرانسه و آلمان در پایان ماه گذشته.

پینترست-رقیب Hobbi که تنها زندگی می کنند در فروشگاه App اپل در ایالات متحده در ماه فوریه نیز با صدور فشار هشدار به کاربران در روز چهارشنبه اجازه آنها را می دانیم که آن را بسته.

برنامه طراحی شده توسط Facebook محصول جدید آزمایش تیم اجازه می دهد تا مردم را به سند به اشتراک گذاری و سازماندهی سرگرمی های خود را. آن را دریافت کرده است فقط 7,000 محبوبیت با توجه به سنسور برج.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *